Дата народження
09 жовтня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Іванна Смачило

Біографія

Іванна Смачило народилася в 1976 році. Навчалася в Харківському будівельному технікумі на комерсанта. Пізніше отримала другу вищу освіту в Національній юридичній академії України.

Кар'єра

На початку своєї професійної діяльності надавала юридичні консультації в апараті управління ОГКП «Рівнепаліво».

Через рік стала правовим інспектором праці в Рівненському обласному комітеті профспілки. Потім послідували посади юрисконсульта в приватній фірмі, помічника судді в Рівненському районному суді, помічника голови Рівненського райсуду.

З 2006 року Іванна Василівна зайнялася адвокатською практикою.

У 2015 отримала посаду начальника Головного теруправління юстиції в Рівненській області.

У 2018-му була призначена начальником Головного теруправління юстиції Львівської області, але вже через кілька місяців була підвищена до посади заступника Міністра юстиції.

Досягнення

Будучи хорошим адвокатом, Смачило під час Революції Гідності безкоштовно надавала юридичні послуги її учасникам. Крім цього, вона безоплатно допомагала жінкам в підготовці документів у справах, пов'язаних з розірванням шлюбу, виплати аліментів та позбавлення батьківських прав.

З 2016-му була одним з учасників проекту «Я маю право!» в Рівне, в рамках якого безкоштовно консультувала жителів з питань прав людини.

У 2017-му придумала і запустила пілотний проект, в рамках якого до неплатників аліментів застосовувалися певні санкції. На початку 2018-го державне застосування проекту затвердив Мін'юст. Так, боржники з виплати аліментів більше не могли виїхати за кордон, їздити на машині і займатися полюванням. Після того, як закон набув чинності, протягом 10 днів на рахунки дітей надійшло в рази більше фінансів.

Статки і джерела доходів

Загальний дохід Іванни Смачило за 2016 рік склав 143 тисячі гривень. Майже 120 тисяч їй було виплачено як зарплату держслужбовця, і близько 24 тисяч гривень вона взяла в кредит. Чиновниця має офіс на 87,6 кв.м в Рівне, а також орендує у родича квартиру на 64,3 кв.м. Їздить Іванна Василівна на Jaguar X-type 2005 р.в., купленому в 2011 році.

Чоловік Смачило, власник і акціонер фірми "Березнехолод", за 2016 й заробив мільйон гривень, і ще мільйон взяв в кредит. На нього записані 2 приватних будинки (263,5 і 158 кв.м) в Рівненській області та Києві, 2 нежилі будівлі в столиці і 7 земельних ділянок в околицях Рівненщини. Ще одну ділянку землі в Києві на 27187 кв.м він орендує.

Ніяких заощаджень або цінних речей подружжя не задекларувало.

Особисте життя і сім'я

Іванна заміжня за Андрієм Смачило. Має доньку і сина.

Фото і відео

Дата народження
09 жовтня 1976
Країна
Україна
Соцмережі