Дата народження
17 червня 1953
Країна
Україна
Соц.мережі

Радянський та український співак (баритон), композитор, педагог, народний артист України. Справжнє ім’я Іван Васильович Бобул. Співак часто гастролює за кордоном: Канада, Португалія, Польща, Румунія, США, Іспанія, Італія та ін. Багато пісень з репертуару Іво Бобула стали народними шлягерами: «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай» тощо.

Дата народження: 17.06.1953 р.
Рідне місто:
село Тереблече (Чернівецька область)

Іво Бобул - незвичайний псевдонім знаменитого співака. Його справжнє ім'я - Іван Васильович Бобул.

Майбутній співак народився в багатодітній родині. Його батько незабаром помер, тому мати віддала дітей в інтернат. У своїх інтерв'ю Іво Бобул згадує про дитинство зі сльозами на очах. Співак розповідає, що жив у безпросвітній убогості. Він соромився своєї зовнішності і соціального стану.

Закінчивши 8 класів, Іво Бобул переїхав до міста Слов'янськ (Донецька область). Там він вступив до ПТУ.

У 1969-му році хлопець взяв участь в конкурсі художньої самодіяльності серед училищ. На цьому заході Іво отримав абсолютну перемогу.

Потім хлопець відправився до Чернівців, де працював будівельником. Там же він навчився грати на гітарі.

Пізніше, під час армійської служби, юнак продовжив співати в самодіяльності і давати численні концерти.

Повернувшись на громадянку, довгий час Іво Бобул працював ресторанним співаком.
У 1979-му році його запримітив композитор В. Громцев. Він запросив Іво Бобула на роботу в Севастопольську філармонію. Так почалася велика кар'єра співака.

Через рік він став солістом ВІА «Черемош» Чернівецької обласної філармонії.
У 1981-му році Іво Бобул перейшов до складу ВІА «Жива вода», який функціонував при тій же філармонії. Разом із цим колективом Іво Бобул записав свою першу платівку. Ряд композицій, які увійшли в цей альбом, незабаром стали хітами, які прославили Іво Бобула. Так до нього прийшла всеукраїнська популярність.

У 1984-му році Іво Бобул почав працювати в Тернопільській філармонії. Цей період став забуттям зірки. Співак користувався популярністю виключно в межах Тернопільської області. Україна забула про свого музичного кумира.

У 1997-му році Іво Бобул став солістом Чернівецької обласної філармонії. У цей період він почав активно гастролювати і брати участь у багатьох фестивалях.
Колишню популярність Іво Бобул зміг повернути в 1990-му році. Тоді відбувся реліз його нового треку «На Україну повернусь», який швидко став всенародним хітом. У тому ж році вище його перший сольний альбом «Душі криниця».

У 1991-му році артист почав виступати в дуеті зі співачкою Лілією Сандулесу.
Через рік Іво Бобул увійшов до складу творчої групи київського театру «Етюд». Разом із цим колективом співак почав активно гастролювати по Америці. У 2004 році Іво Бобул здобув популярність серед молоді. Це забезпечила група «ТНМК». Колектив записав саркастичний трек «Іво Бобул» і зняв на нього кліп. Сам же Іво Бобул постав на відео в образі супергероя.

Співак також веде педагогічну діяльність.

Іво Бобул не залишається осторонь від політичних подій. Він дав безліч концертів у зоні АТО.

Особисте життя

Іво Бобул був одружений 4 рази. Однією з його дружин була співачка Лілія Сандулесу. Останньою обраницею співака стала жінка, на ім'я Наталя.
Як зізнався Іво, він боявся знову вступати в шлюб після важкого розлучення, але Наталя змінила його враження від подружнього життя.

Із нею співак познайомився на одному зі своїх концертів. Вони перекинулися парочкою слів і розійшлися. Друга зустріч стала абсолютно раптовою. Іво і Наталія випадково перетнулися на Хрещатику. Тоді співак взяв контакти у своєї шанувальниці. Їх телефонний роман тривав 3 роки. Нарешті Іво запропонував жінці переїхати до нього.

Співак перевіряв почуття своєї коханої. Щоб зрозуміти її, він навіть іноді прикидався п'яним.

Через деякий час у пари народився син Данило. У хлопчика 12 хрещених, одним з них став Леонід Кучма.

Від попередніх шлюбів у Бобула двоє дітей - син Руслан і дочка Людмила. Руслан працює далекобійником, Люда торгує на ринку в Чернівцях.

Скандали

У 2016-му році між співаком Іво Бобулом і силачем Василем Вірастюком розгорівся скандал. Вірастюка запросили до Чернівців виступити на Дні молоді. Організатори поселили спортсмена в готельному номері. Ця розкішна кімната була присвячена творчості Іво Бобула. Василь Вірастюк зняв обстановку кімнати на відео, приправивши сюжет своїми коментарями. У культурний шок спортсмена привели диски та концертні альбоми, що зберігалися під склом. Він зазначив, що ще ніколи не жив в музеї. Вірастюк додав, що йому страшно уявити, що відбувалося в цьому ліжку.

Такий сюжет образив Іво Бобула. Співак заявив, що ніхто не має права знущатися над його досягненнями. Він також зазначив, що якби кімната була створена на честь Майкла Джексона або Мадонни, Вірастюк не надумав би сміятися. Проблемою Іво вважає невміння поважати українську культуру.

Статок

Доходи Іво Бобула не представлені у відкритих джерелах.

Дата народження
17 червня 1953
Країна
Україна
Соц.мережі