Дата народження
18 травня 1977
Країна
Росія
Соцмережі

Заслужена артистка України, співачка, актриса, модель, автор пісень

Дата народження: 18.05.1977 р.

Рідне місто: станція «Степ» (Читинська область, Росія)

Справжнє ім'я співачки - Шмаренкова Наталія Вікторівна, після заміжжя перейшла на прізвище Захур.

Коли Камалії було 3 роки, її сім'я переїхала в Будапешт. Там дівчинка почала займатися танцями та вокалом. Свою співочу діяльність вона розпочала в хорі «Дзвіночок». Пізніше сім'я переїхала до Львова. Там Камалія осягала гру на скрипці та оперний спів. Дівчинка брала участь у багатьох мистецьких заходах. Незабаром її помітили та запропонували співати в ансамблі «Галицька перлина».

У 1997-му році Камалія зняла свій перший кліп на пісню «В стилі техно». В цьому ж році співачка закінчила Академію естрадно-циркового мистецтва. Незабаром їй запропонували зробити турне по містах Польщі.

У 1999-му році Камалія розпочала роботу над дебютним альбомом. Через рік її пісня «Я люблю тебе» здобула перемогу на фестивалі «Пісня року».

У 2002-му році співачка закінчує навчання на факультеті акторської майстерності та режисури Національного інституту культури та мистецтва.

Через рік вона засновує свій продюсерський центр «Камалія», який займається просуванням і організацією виступів вітчизняних та закордонних виконавців.

У 2011-му році Камалія переїжджає до Великобританії, де продовжує свою творчу діяльність. Її трек «Rising Up» з першого англомовного альбому зайняв 6-тий рядок в танцювальних чартах Британії. У 2016-му році її пісня «Timeless» з однойменного синглу очолювала чарти Німеччини і Швейцарії. Через рік вийшла нова пісня «Aphrodite», яка побила чарти Німеччини, Іспанії, Австрії та Туреччини.

Популярність співачки в Європі продовжує зростати. Разом з тим, вона не забуває про Батьківщину. У 2018-му році на церемонії «YUNA» Камалія виконала пісню «Рiки Кохання» (україномовну версію «Timeless»).

Співачка також бере участь у багатьох конкурсах краси і телешоу. З 2010-го року Камалія знімається в кіно.

Незважаючи на насичене творче життя, Камалія знаходить час для благодійності.

Особисте життя

У 2003-му році Камалія вийшла заміж. Її обранцем став Мохаммад Захур, українсько-британський підприємець пакистанського походження. Через 10 років у пари народилася двійня - дочки Арабелла і Мірабелла.

Скандали

У 2013-му році співачка Оля Полякова зняла кліп на пісню «Шлепки». Головного героя відео звали Захуром. Камалія і її чоловік Мохаммад Захур побачили в кліпі пародію на себе. Юристи мільярдера почали готувати судовий позов проти супер-блондинки Олі. Сама ж виконавиця стверджує, що схожість персонажів виявилося збігом. Разом з тим, вона пообіцяла прибрати відео з ротації, якщо Мохаммад заплатить їй 1 млн USD. Захур відмовився йти на цей компроміс і судитися зі співачкою, щоб не забезпечувати її PR-ом.

Статок

Прибутки Камалії поки не підраховані пресою. Але в відкритих джерелах представлена ​​інформація про доходи Мохаммада Захура, який є не тільки чоловіком, але також меценатом співачки. У 2013 році підприємець зайняв 22-е місце в топ-100 найбагатших людей України за версією журналу «Фокус». Його статки оцінили в 600 млн USD.

Дата народження
18 травня 1977
Країна
Росія
Соцмережі