Країна
Україна
Соцмережі

Каріна Таковенко

Таковенко Карина Олександрівна: жінка, яка побудувала кар'єру в компанії Avon

Карина Олександрівна Таковенко - одна з тих жінок, якій доводиться поєднувати бізнес і сім'ю. Бувши генеральним директором міжнародних представництв AVON, вона також є дружиною і мамою. Впевнена, що успішна в роботі жінка може бути і хорошою матір'ю. При цьому, її власну дочку більшу частину часу виховує бабуся.

Біографія

Карина Таковенко народилася і живе в Києві (як зазначено на її сторінці у Фейсбуці). 

Сім'я

Більше 10 років заміжня. Має дочку.

Освіта

Згідно з даними із соціальних мереж, після школи майбутня бізнесвумен закінчила Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті. 

Потім вступила до Київського торгово-економічного університету. Пізніше отримала освіту в бізнес-школі МІМ-Київ.

Кар'єра

Кар'єра бізнес-леді почалася з 1999 року, коли жінка влаштувалася в український офіс компанії AVON.

Уже в 2003 році вона стала менеджером з маркетингу в Україні, а через 3 роки переїхала до Польщі, де продовжила займатися маркетингом компанії в Центральній і Східній Європі, швидко досягнувши позиції старшого менеджера в регіоні. 

З 2009 до 2011 року жінка працювала менеджером з розвитку бізнесу українського представництва AVON, а потім отримала посаду виконавчого директора по бізнес-інтеграції в Росії та Східній Європі.

1 лютого 2014 року Карина Таковенко була призначена генеральним директором Avon в Україні та Грузії.

В одному з інтерв'ю розповіла, що, будучи авторитарною і прямолінійною людиною, може працювати як у чоловічому, так і жіночому колективі. Головне, щоб взаємодія була конструктивною і чіткою.

https://www.youtube.com/watch?v=s9u6BZUaAkA

Після 4 років роботи на цій посаді її змінила Єлизавета Коробченко, яка до цього близько 5 років керувала компанією в Балканських країнах. Сама ж Таковенко в 2018-му очолила регіональне представництво Avon в Чехії і Словаччині для розвитку компанії у цих країнах

Статки і джерела доходів

Карина Таковенко протягом декількох років обіймає керівні посади в міжнародній косметичній компанії AVON, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку в своєму сегменті. Річний оборот корпорації становить понад 11 мільярдів доларів, оскільки продукцією фірми користуються жінки в усіх куточках світу.

Країна
Україна
Соцмережі