Дата народження
17 грудня 1994
Країна
Україна
Соцмережі

Карина Жосан

Українська модель, переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2018». 

Біографія

Карина Валеріївна Жосан з'явилася на світ 17.12.1994 року в Одеській області, в місті Овідіополь. Називає себе одеситкою.

У віці 23 років Карина отримала диплом адміністратора готелю і ресторатора в академії харчових технологій в Одесі. Паралельно навчалася в Пекінському університеті міжнародної економіки та бізнесу.

Кар'єра

Карина Жосан брала участь у постановках театру «Віват-театр!».

З 2010 року вона працювала моделлю в Китаї та інших країнах Азії.

У 2018 році дівчина брала участь в міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт», від імені України. Для цього вона здобула перемогу у всіх відбіркових турах у рідній країні.

Досягнення

Карина Жосан вільно володіє китайською мовою.

У 2010 році вона перемогла в конкурсах краси «Міс Весна» і «Міс Осінь». Завоювала титул «Дністровська красуня» і «Міс Бікіні Інтернешнл» в 2011 році.

Чутки і скандали

У соціальній мережі Instagram у Карини Жосан близько п'ятдесяти тисяч підписників. Дівчина публікує безліч фото в дорогих сукнях і білизні, в розкішних готелях, а також з подарунками від шанувальників.

Після публікації фотографії з губернатором Одеської області Міхеілом Саакашвілі ЗМІ приписали Карині Жосан роман зі скандальним грузинським політиком.

Після перемоги в національному відборі міжнародного конкурсу краси на дівчину посипалися безліч негативних коментарів. Її звинувачували в штучності і вульгарності образу, а також у підтасовуванні результатів і покупці рішення суддів.

Карина Жосан заперечує будь-які втручання пластичних хірургів у свою зовнішність. Визнає модель тільки уколи гіалуронової кислоти, уколи ботоксу для розгладження зморшок і збільшення верхньої і нижньої губ за допомогою силікону. Однак ці операції не є в повному розумінні слова пластикою, а носять скоріше косметичний характер, оскільки ефект від них все ж тимчасовий.

У той же час видання «ВІСТІ» підрахувало приблизну вартість операцій, проведених над зовнішністю Карини. Загальна вартість склала близько 169 тисяч гривень. Експерти газети помітили сліди пластики скул, носа, підборіддя, а також видалення грудок Біша.

Статки і джерело доходу

Фінансову вигоду Карина отримує від роботи моделлю.

Особисте життя і сім'я

Дівчина стверджує, що зосереджена на своїй кар'єрі і ні з ким не зустрічається.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=9hFllDeskc8


Дата народження
17 грудня 1994
Країна
Україна
Соцмережі