Дата народження
08 серпня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Бондаренко

Біографія

Катерина Бондаренко - українська тенісистка. Народилася в 1986 році в Кривому Розі в сім'ї професійних тенісистів. Сестрою спортсменки є інша знаменита тенісистка - Альона. Починається займатися спортом у віці 4 років.

Кар'єра

Катерина Бондаренко дебютує в 2000 році і вже через два роки виграє свій перший турнір класу ITF. Величезний успіх чекає спортсменку в 2004 році, коли вона виграє молодіжний Вімблдон.

Катерина Бондаренко виграє другий турнір ITF в Дубаї і успішно виступає на турнірах Великого шолома, що дозволяє їй увійти до Топ-50 рейтингу кращих тенісисток планети.

У 2008 році Катерина Бондаренко в парі з сестрою Оленою виграють Відкритий чемпіонат Австралії. Сестри входять в півфінал Ролан-Гарроса, сама Катерина виграє перший турнір класу WTA в Бірмінгемі.

У період з 2009 по 2013 року Катерина Бондаренко успішно виступає по всьому світу, проте не отримує гучних перемог. Робить невелику перерву в спортивній кар'єри через вагітність і повертається на корт в 2014 році. Після народження дочки українка виграє турніри ITF і пробивається на турнір Великого шолома - Відкритий чемпіонат США, що дозволяє їй повернуться в Топ-100 кращих тенісисток планети. На даний момент Катерина Бондаренко активно продовжує кар'єру.

Досягнення

Катерина Бондаренко - одна з найуспішніших тенісисток в історії України. Переможниця турнірів ITF і WTA. Володарка Гран-Прі Відкритого Чемпіонату Франції і півфіналістка Ролан-Гарроса.

Чутки і скандали

Історія відносин між сестрами-тенісистками Бондаренко - одна з найбільш обговорюваних в українському тенісі. Ходять чутки, що Катерина Бондаренко знаходиться в украй напружених відносинах з сестрою Оленою. Родички є багаторічними суперницями, постійно сваряться і плетуть інтриги одна проти одної. Відповідно до заяв джерел, зараз сестри підтримують лише формальні відносини.

Статки і джерела доходів

Катерина Бондаренко заробила за роки спортивної кар'єри майже 4 мільйони доларів в якості призових. Також має вигідні спонсорські контракти, які принесли їй додатковий мільйон.

Особисте життя і сім'я

Заміжня з київським бізнесменом на ім'я Денис. Катерина Бондаренко має дочку Карину.

Фото і відео

Дата народження
08 серпня 1986
Країна
Україна
Соцмережі