Дата народження
29 грудня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Кістень

Заслужена артистка України, актриса

Дата народження: 29.12.1979 р.

Рідне місто: Київ

Катерина Кістень з ранніх років тяжіє до творчості. В 4 роки вона вступила в колектив народних танців «Світанок». У його складі Катя вчилася і виступала протягом 12-ти років. Колектив активно гастролював Західною Європою.

У 5 років дівчинка почала займатися в музичній школі. Там вона опановувала гру на фортепіано.

Закінчивши середню освіту, Катерина Кістень вступила на факультет режисури театралізованих заходів та масових видовищ в Київському обласному училищі культури. Паралельно вона навчалася естрадному вокалу. Каті вдалося закінчити училище з червоним дипломом. Як вокалістка Катерина Кістень засвітилася на різних фестивалях, в тому числі на престижному конкурсі «Червона Рута».

Після училища дівчина вступила до театрального університету ім. Карпенка-Карого.

В юні роки Катерина Кістень не кидала професійні заняття естрадним вокалом, бальними та латиноамериканськими танцями.

У 2003-му році Катя увійшла до складу трупи Нового драматичного театру на Печерську. Надалі Катерина Кістень співпрацювала з багатьма київськими та національними театрами, в тому числі з академічним театром ім. І. Франка.

Актриса також брала участь у багатьох фестивалях Західної Європи.

На її рахунку ролі в ряді кінофільмів і телесеріалів. Варто зазначити, що свою кар'єру в кіно Катерина Кістень почала зі зйомок в серіалі «Тарас Шевченко. Заповіт». У цьому багатосерійному фільмі вона знімалася до 1997-го року. Актриса також дублювала іноземні кінострічки в перекладі.

У 2013-му році Катерина Кістень отримала премію від престижної церемонії «Київська пектораль» за кращу жіночу роль другого плану. Аналогічну премію вона повторно отримала в 2017-му році.

Особисте життя

Щоб домогтися великого професійного успіху, Катерині довелося пожертвувати особистим життям. За словами актриси, її насичений графік не дозволяє відволіктися на пошуки любові. Катя зазначає, що вважає за краще не заводити інтрижки або романи з колегами по роботі.

Разом з тим, актриса мріє про хорошого чоловіка і дітей.

Скандали

З 2016-му році актриса Катерина Кістень розповіла всю правду про Володимира Зеленського. Вона зазначила, що Зеленський володіє великою кількістю сильних професійних якостей, разом з тим, у нього є свої недоліки. Як зазначає Катерина Кістень, «квартальний» колега може розвести з чесним і безневинним виглядом.

Статок

Інформація про прибутки Катерини Кістень відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
29 грудня 1979
Країна
Україна
Соцмережі