Дата народження
05 лютого 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Крива

Катерина Крива - українська каратистка, проживає в місті Львів, учасниця Європейських ігор-2015. Майстер спорту України.  Вихованка кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури. Найкращий каратист України за підсумками 2015 року. 

Біографія

Катерина Крива народилася в 1992 році в невеликому містечку Нова Ушиця, що знаходиться в Хмельницькій області. З ранніх років займається карате і досягає великих успіхів в цьому незвичайному для дівчат виді спорту.

З юних років живе і тренується у Львові. Катерина Крива закінчила місцевий державний університет фізичної культури.

Кар'єра

Катерина Крива вперше стає відомою серед любителів спорту в 2013 році, коли виграє Чемпіонат Європи серед студентів.

Успішно продовжує кар'єру в карате і стає володаркою 4 місця на Європейських іграх 2015 року. Катерина Крива також входить в п'ятірку кращих каратисток Європи за підсумками першості континенту.

Успішним для Кривої стає ліга «Premier League. Karate 1 », де вона безліч разів стає переможницею або призеркою.

Катерина Крива стає срібною призеркою Прем'єр-ліги карате.

Зараз активно продовжує кар'єру.

Досягнення

Спортсменка є найуспішнішою українською каратисткою. Катерина Крива є дворазовою чемпіонкою Європи, призером десятків міжнародних змагань. Безліч раз визнавалася кращою спортсменкою країни і кращою каратисткою.

Чутки і скандали

Катерина Крива підтримала рішення про відмову української федерації карате від участі в чемпіонатах, що проводяться в Росії. Спортсменка заявила, що сама не боїться втратити рік через Чемпіонат Європи, який проходить в Сочі. Також чемпіонка закликала своїх колег не переживати через те, що вони пропускають змагання на території сусідньої країни. Також Крива зазначила, що участь в одному змаганні не робить кар'єру для спортсменів. Позицію Катерини розкритикували деякі її колеги, які заявили, що відмова від участі в міжнародних змаганнях, що проводяться в Росії, завдасть шкоди борцям, особливо молодим.

Статки і джерела доходів

Катерина Крива не розголошує інформацію про свої доходи. Спортсменка має своє авто і квартиру. Коштів на гідне життя Кривій вистачає, оскільки вона заробляє десятки тисяч доларів в якості призових на міжнародних змаганнях з карате.

Сім'я і особисте життя

Крива приховує інформацію про своє особисте життя. Каратистка зустрічається з молодими людьми, однак зараз сконцентрована на кар'єрі і не приділяє багато часу особистому життю.

Фото і відео

Дата народження
05 лютого 1992
Країна
Україна
Соцмережі