Дата народження
18 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
312

Катерина Кухар

Народна артистка України, прима-балерина

Дата народження: 18.01.1982 р.

Рідне місто: Київ

З 5-ти років Катерина Кухар старанно займається танцями. До цього її привела гімнастика.

Одного разу, коли дівчинка ходила з бабусею, Катю зауважив тренер з гімнастики. Відзначивши фізичний потенціал дитини, він запросив Катю в команду. Катя потрапила без відбору в сформований колектив зі спортивної гімнастики. Так Катя почала займатися в престижному закладі - в Палаці піонерів. Але дуже скоро дівчинка припинила тренування. Жорсткість тренерів і великі навантаження не влаштовували Катю. Коли її посадили на шпагат без підготовки, Катя попросила маму забрати її зі спортивного гуртка. Тоді матір відправила її на балет. Бабуся і мама Каті мріяли, що дівчинка стане балериною. Каті сподобалися антураж, атмосфера і специфіка балету. Так вона залишилася в цьому мистецтві.

Вищу освіту вона отримала в Київському державному хореографічному училищі. Туди Катерина Кухар вступила в 1992-му році. Вона закінчила училище екстерном, з відзнакою.

У 1997-му році Катерина Кухар стала володаркою спеціального призу від конкурсу «Prix de Lausanne». Нагородою стала стажування в Швейцарії.

Блискучий дебют Каті відбувся, коли вона вчилася на першому курсі. Балерині дісталася партія Маші в постановці «Лускунчик». Вистава пройшла на всесвітньо відомої японської сцені «Bunka Kaikan».

Згодом балерина здобула славу та велику затребуваність. Її партнерами були метри вітчизняної та світової сцени.

У 1999-му році Катерина Кухар увійшла до складу трупи Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка. Вельми скоро вона стала примою, виконавицею провідних ролей.

З національною трупою Катерина Кухар гастролювала по всьому світу. Вона також є членом журі багатьох великих балетних конкурсів і видатним хореографом.

Катерина Кухар також виступила на багатьох гала-концертах і фестивалях. Крім того, балерина грає в постановках творчих груп з різних країн світу.

У 2017-му році Катерина Кухар стала медійною особистістю. До цього її привела участь в телешоу «Танці з зірками».

Прима-балерина також є володаркою ордена княгині Ольги III ступеня.

Особисте життя

Катерину звів балет з її обожнюваним чоловіком. Балерина вийшла заміж за свого партнера по сцені - Олександра Стоянова. Вперше вони виступили разом у постановці «Лускунчика».

При першій вагітності пара втратила дитину. Пізніше в сім'ї народилося двоє дітей - спершу син Тимур, а потім - дочка Настя.

Катерина та Олександр вважаються найкрасивішою балетною парою Європи. У більшості вистав Катя і Саша залишаються партнерами по сцені.

Скандали

У 2017-му році Катя Кухар виступила в ролі судді на шоу «Танці з зірками». Однією з конкурсанток була Оля Полякова. Співачка часто отримувала двійки та критику з боку балерини. Одного разу Оля почала з'ясовувати стосунки за лаштунками. Але Катя змогла вийти з ситуації без конфлікту. В одному з випусків Оля Полякова поцілувала свого критика в знак примирення.

Статок

Прима не розголошує інформацію про свої прибутки. Але пресі відомо, що зірка балету дозволяє собі шикарне життя.

Дата народження
18 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі