Дата народження
27 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Махніцька

Член Центральної виборчої комісії. Заміжня. Чоловік - колишній Генеральний прокурор Олег Махніцький.

Дата народження: 27.03.1982 р

Рідне місто: Секешфехервар (Угорщина)

Дівоче прізвище Катерини – Березюк. Дівчина народилася в Угорщині, але є громадянкою України.

Катя вчилася у Військовому інституті КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Там дівчина вивчала економіку підприємства. Пізніше вона осягала юриспруденцію.

Свою кар'єру Катерина Махніцька почала в 2009-му році. Тоді вона влаштувалася помічником заступника голови ЦВК. У 2013-му році Катя стала помічником нардепа. Через рік Катерина Махніцька була призначена членом ЦВК.

Особисте життя

У 2015-му році Катерина пішла під вінець. Її обранцем став колишній генеральний прокурор Олег Махніцький. До цього молодята перебували в цивільному шлюбі.

У пари є дочка Марта. У першому шлюбі Катерина народила дочку Анну Середу.

Скандали

У 2015-му році тоді ще Катерина Березюк приголомшила суспільство своєю новиною. Член ЦВК повідомила, що в її приватний будинок проникли невідомі. Вони мали намір вручити її цивільному чоловіку повістку до іноземного суду. При цьому неждані гості були озброєні. Катерина Березюк заявила, що «відморозки», які прийшли до неї, були найняті Андрієм Портновим (тодішнім главою АПУ).

Варто відзначити, що при врученні повістки прийшли проводили відеозйомку. Її вона не вважає незаконною, оскільки Олег Махніцькй не взяв повістку в руки.

На думку Катерини, таким чином Андрій Портнов намагається чинити тиск на органи влади. Катерина Березюк переконана, що Портнов перебуває в змові з головою Брюссельського суду.

У 2018-му році Катерина Махніцька потрапила в хроніку скандальних новин. Як повідомляють журналісти, представники Адміністрації Президента України попросили Махніцьку звільнити місце в ЦВК для ще одного члена.

Перший заступник глави АПУ Віталій Ковальчук подзвонив особисто Катерині Махніцькій з вимогою звільнитися. Таким чином на Банковій намагаються вирішити неув'язочку з кадровою політикою. З'ясувалося, що на 13 посад претендує 14 осіб.

Сама ж Катерина Махніцька в спілкуванні з журналістами підтвердила цю інформацію. Вона повідомила, що їй багато разів дзвонили з АПУ. За словами Катерини, така ситуація з нею повторюється кожного разу, коли переобираються члени ЦВК. Свій пост вона залишати не має наміру, оскільки любить свою роботу.

Ситуація з зайвим кандидатом також викликала загострення відносин між БПП і «Фронтом змін».

Статок

Згідно з декларацією за 2018-й рік, Катерина Махніцька заробила 666773 грн. Ще 8600 грн склала допомога при народженні дитини.

Катерині належить квартира в Радехові (Львівська область) площею 73,9 м2. Крім того, сім'я орендує квартиру і дачний будинок у Києві. Катерина Махніцька їздить на автомобілі «BMW X5».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\21-24.05\24.05\Екатерина Махницкая.jpeg

Дата народження
27 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі