Дата народження
12 вересня 1983
Країна
Україна
Соцмережі
298

Катерина Осадча

Журналістка, телеведуча, фотомодель

Дата народження: 12.09.1983 р.

Рідне місто: Київ

З дитинства Катя займалася мистецтвом. Вона відвідувала музичну школу і брала уроки хореографії, виступала в танцювальному колективі «Соколята». Пізніше пройшла навчання в модельному агентстві «Багіра». У 13 років почалася професійна модельна діяльність Катерини Осадчої. Незабаром дівчина вирушила на фотозйомки в Токіо. Потім почалися зйомки в Західній Європі. Дуже швидко Катя Осадча стала затребуваною фотомоделлю. Через напружений робочий графік їй довелося скласти екстерном шкільні іспити. Кар'єру моделі Катя закінчила в 18 років. У цьому віці вона повернулася в Україну, і незабаром вийшла заміж.

Свою подальшу професійну діяльність вона бачила в тележурналістиці. Для цього Катя почала покращувати свої мовні навички української. Незабаром вона закінчила історичний факультет в КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Кар'єру тележурналіста вона почала на Першому національному каналі. Там вона працювала позаштатним кореспондентом. У 2005-му році Катя Осадча почала вести програму «Світські хроніки» на телеканалі «Тоніс». Через 2 роки вона стала ведучою програми «Світське життя». Тоді вона виходила на Першому національному каналі, а пізніше - на «1+1».

У 2007-му році Катя Осадча увійшла в топ-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

Катя Осадча також бере участь в розважальних телепрограмах, вела талант-шоу «Голос країни» та «Голос. Діти ».

Особисте життя

У 2001-му році чоловіком Каті став Олег Поліщук, підприємець і депутат Партії зелених. У вересні 2002-го року у пари народився син Ілля. Через 2 роки подружжя розлучилося.

У 2017-му році Катя Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова, телеведучого та актора. 18-го лютого того ж року на світ з'явився син Іван.

Скандали

У 2010-му році питання Каті Осадчої, задане в ході репортажу, викликало скандал. Ведуча поцікавилася у співачки Ірини Білик про розмір її гонорару, який вона отримала за участь у передвиборній кампанії Ю. Тимошенко. Розгнівана співачка вирвала мікрофон з рук ведучої та кинула його на підлогу. Мікрофон розлетівся на друзки, а Ірина поспішила покинути захід разом зі своїм супутником. Пізніше Ірина Білик пояснила, що Катерина Осадча задала їй дуже особисте питання. Це співачка розцінила як неповагу.

Статок

За даними за 2011-ий рік, гонорар Каті Осадчої становив 4 тис. USD.

Дата народження
12 вересня 1983
Країна
Україна
Соцмережі