Дата народження
18 травня 1950
Країна
Україна

Катерина Приходько

Приходько Катерина Степанівна: екс-нардеп СРСР балотується до Верховної Ради України

Приходько Катерина Степанівна, депутат Сумської облради замикає першу півсотню кандидатів в депутати від партії Юлії Тимошенко. Про неї повідомляє Політека.

 1. Біографія
 2. Освіта
 3. Кар'єра
 4. Компромат
 5. Декларація

Біографія

Народилася 18 травня 1950 року в селі Токарі Сумського району Сумської області.

Освіта

Закінчила Путивльську школу бухгалтерів. У 1988 році здобула вищу освіту в Білгородському кооперативному інституті за спеціальністю «Бухгалтер. Товарознавець».

Кар’єра

 • Починала трудову діяльність в 1967 році бухгалтером Сумського Коопторг, через рік перейшла працювати бухгалтером Сумського тресту їдалень, де пропрацювала до 1976 року.
 • У 1976-1978 роках – завідувач магазином Ковпаківського продторгу. П’ять років, з 1978 по 1982 рік була завідуючою будинком побуту Сумського міського побуткомбінату.
 • Довгий час, з 1982 по 1999 рік очолювала правління Великочернеченского сілського споживчого товариства Сумського району.
 • У 1989 році почалася політична кар’єра Катерини Приходько, вона обирається народним депутатом СРСР.
 • У 1998, 2002, 2012 роках балотувалася до Верховної Ради як самовисуванець, в 2015 році – від партії «Батьківщина», але жодного разу не перемогла.
 • У 2002-2006 Приходько була помічником нардепа від «Нашої України» Василя Бартківа.
 • У 2008-2010 роках була представником Українського інституту національної пам’яті в Сумській області.
 • На сьогоднішній день Катерина Приходько – депутат Сумської облради від «Батьківщини». Йде до Верховної Ради IX скликання за списками партії Юлії Тимошенко.
 • Брала участь у створенні антирейдерського штабу на Сумщині, який протидіяв захопленням земель. Увійшла в оргкомітет штабу.

Компромат

У 2012 році Катерина Приходько виявилася в числі деяких соратників Юлії Тимошенко, які були виключені з Донецької обласної організації «Батьківщини» за недотримання партійної дисципліни. «П’ять членів ДОО «Батьківщина», які пішли на вибори як самовисуванці, були виключені з лав обласної організації. За недотримання партійної дисципліни постраждали Микола Андрусенко, Сергій Корнієнко, Катерина Приходько, Вадим Капля, Юрій Рибачук».

Декларація

Згідно щорічної деклараціі, за 2018 рік Катерина Приходько, депутат Сумської облради від «Батьківщини» отримала 36 тисяч гривень пенсії, 8 тисяч гривень заробила на здачі в оренду майна агрофірмі «Родючість».

Їй належить будинок в селі Велика Чернеччина площею 177 квадратних метрів та 4,5 гектара землі.

Також у власності Приходько автомобіль «Москвич» 1987 р.в. Депутат облради має частки в підприємстві споживчої кооперації, електромонтажній фірмі «Аспект-Вимір», торговій фірмі «Кармін-плюс» і також є співвласником бару «Під старим ліхтарем», який зареєстрований в селі Велика Чернеччина.

Дата народження
18 травня 1950
Країна
Україна