Дата народження
20 червня 1999
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Рогова

Біографія

Катерина Рогова - українська спортсменка. Виступає в боксі. Народилася в 1999 році в Київській області в спортивній сім'ї. Батько майбутньої спортсменки - тренер з рукопашного бою, а мати - викладає аеробіку. Займається боксом з підліткового віку, що є досить рідкісним явищем для України. До приходу в даний вид спорту Катерина Рогова займається боротьбою і народними танцями. На даний момент тренується під керівництвом Катерини Рогової. Крім кар'єри в спорті здобуває освіту в коледжі в рідних Прилуках.

Кар'єра

Перший успіх Катерина Рогова отримує в 2014 рік на місцевому рівні, вигравши першість Чернігівської області з боксу.

У 2015 році спортсменка виграє золоту медаль на Чемпіонаті Європи з боксу. У наступному році пробує свої сили на престижному турнірі «Golden Glove of Vojvodina 2016».

У 2017 році Катерина Рогова стає чемпіонкою України з боксу. У тому ж році виграє бронзову медаль на чемпіонаті Європи з боксу.

Досягнення

Катерина Рогова - одна з найсильніших жінок-боксерів в Україні. Чемпіонка країн, призер юніорських змагань, а також володарка медалей дорослого першості континенту. Визнана майстром спорту міжнародного класу.

Чутки і скандали

Українська спортсменка, також як і багато інших жінок-боксери, дискримінується. Катерина Рогова звинувачується в тому, що займається не жіночним видом спорту і виглядає мужеподібно. Молода спортсменка постійно чує образи і критичні зауваження на свою адресу, як публічно, так і через соціальні мережі. Крім того, якість жіночого боксу всіляко критикується спортсменами-чоловіками і фанатами спорту.

Статки і джерела доходів

За кілька років кар'єри в любительському спорті Катерина Рогова заробила трохи більше 50 тисяч доларів призових. Також отримує матеріальну підтримку від держави в розмірі близько 200 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Катерина Рогова постійно живе, працює і навчається в Прилуках і Києві. Зустрічається з молодими людьми, але в даний момент в постійних відносинах не перебуває.

Фото і відео

Дата народження
20 червня 1999
Країна
Україна
Соцмережі