Дата народження
24 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Катерина Серебрянська

Катерина Серебрянська -  заслужений майстер спорту України з художньої гімнастики, олімпійська чемпіонка в індивідуальному заліку. Зараз проводить різноманітні тренінги з особистісного зростання. 

Біографія

Катерина Серебрянська - знаменита українська гімнастка. Народилася в 1977 році в Сімферополі. Батьками майбутньої чемпіонки є знамениті спортсмени - футбольний тренер Олег Сереьрянський і майстер спорту з гімнастики Людмила Серебрянська. Із юних років займається гімнастикою. Із 8 років юна гімнастка займається спортом на професійному рівні. Катерина Серебрянська також має вищу освіту. Отримала диплом Інституту фізичної культури і спорту в Харкові.

Кар'єра

Катерина Серебрянська заслужила свою першу перемогу в 10 років на турнірі «Олімпійські надії України».

Перші перемоги прийшли в останній рік існування СРСР. Так, в 1991 році Серебрянська виграє Чемпіонат Європи серед юніорів. На змаганнях виграє золоту і срібну медаль.

У 1993 році Катерина Серебрянська стає віце-чемпіонкою світу з гімнастики у змаганнях зі скакалкою, обручем і стрічкою.

У 1994 році стає володаркою Кубка Європи і чемпіонкою континенту. Вкрай успішним для Серебрянської стає і Чемпіонат світу в тому ж році, за результатами якого вона виграє 4 золоті медалі.

У 1995 році Катерина Серебрянська знову стає абсолютною чемпіонкою світу з гімнастики і кращої на Європейських змаганнях.

Пік кар'єри української спортсменки приходиться на 1996 рік, коли вона стає абсолютною чемпіонкою на Олімпійських іграх в Атланті.

Закінчує кар'єру в 1998 році, пішовши зі спорту непереможною гімнасткою. Закінчивши кар'єру, займається тренерською роботою, благодійної та громадською діяльністю і стає телеведучою. Також займає посаду голови комісії спортсменів НОК України.

Досягнення

Катерина Серебрянська - одна з найбільш успішних гімнасток за всю історію України. Багаторазова чемпіонка країни, Європи та світу. Абсолютна олімпійська чемпіонка. Нагороджена орденами «За заслуги» та орденом княгині Ольги. Є заслуженим майстром спорту України і кандидатом наук.

Чутки і скандали

Катерина Серебрянська скандально прославилася конфліктами зі школою гімнастики Дерюгіних. Чемпіонка звинувачувала організацію в «узурпації» влади в українській гімнастиці, свавіллі, інтригах і наданні перешкод спортсменам і тренерам із інших шкіл гімнастики. Серебрянська та Дерюгіна безліч разів сварилися з приводу заявок спортсменів на міжнародні змагання, а їх конфлікти часто виходили в публічну площину.

Серебрянську також звинувачують у корупції під час її роботи на Олімпійський комітет і відмиванні грошей через організовані нею школи гімнастики.

Статки і джерела доходів

Катерина Серебрянська - забезпечена спортсменка. За свої численні перемоги на міжнародних змаганнях вона здобула призових на кілька сотень тисяч доларів, а також нерухомість. На сьогодні отримує зарплату від НОК, а також має доходи від тренерської діяльності власних гімнастичних шкіл.

Особисте життя

Ніколи не була одружена. Катерина Серебрянська веде активне особисте життя, але не ділиться його подробицями з представниками ЗМІ. Має сина Євгена, батьком якого, за чутками, є колишній депутат і бізнесмен Ігор Воронов.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=S


Дата народження
24 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі