Дата народження
04 грудня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Христина Юдкіна

Українська легкоатлетка. На чемпіонаті Європи в Берліні встановила особистий рекорд у спортивній ходьбі на 50 кілометрів.

Біографія

Христина Юдкіна - українська легкоатлетка. Народилася в 1984 році в Івано-Франківській області. Із дитячих років займається спортом. Є випускницею Івано-Франківського коледжу фізкультури. У підлітковому віці вибирає в якості спеціалізації спортивну ходьбу.

Кар'єра

Христина Юдкіна стає відомою не тільки вузькому колу експертів в українській легкій атлетиці, а й широкій громадськості лише недавно.

Займається спортивною і тренерською діяльністю більше 10 років. Вперше потрапляє в заголовки ЗМІ в 2018 році за підсумками минулого чемпіонату Європи, на якому фінішує четвертою.

Тоді івано-франківська спортсменка стає рекордсменом України зі спортивної ходьби на відстань 50 кілометрів.

Христина Юдкіна стає відомою за підсумками Чемпіонату світу з легкої атлетики. Українка б'є національний рекорд і долає відстань 50 кілометрів за 4: 22,15 год. Також в складі національної команди стає бронзовим призером чемпіонату світу.

Досягнення

Христина Юдкіна - одна з найсильніших легкоатлеток України. Є національною рекордсменкою за швидкістю подолання відстані  50 кілометрів. Багаторазова чемпіонка країни зі спортивної ходьби. За підсумками травня 2018 року Христина Юдкіна була визнана кращою легкоатлеткою України. У складі команди України є бронзовим призером Чемпіонату світу з легкої атлетики 2018 року.

Чутки і скандали

Христина Юдкіна критикується любителями спорту та колегами за свій вік. Заявляється, що легкоатлетка знаходиться не в тій фізичній формі, щоб брати участь в міжнародних змаганнях. Критики рекордсменки заявляють, що спортсменка не може конкурувати з більш молодими колегами і радять їй сконцентруватися на тренерській діяльності.

Статки і джерела доходів

Христина Юдкіна заробляє не більше 150 тисяч гривень на рік. Кошти надходять до спортсменки від здійснення тренерської та спортивної діяльності. Також вона отримала кілька десятків тисяч доларів призових за свої останні успішні виступи на міжнародних змаганнях.

Особисте життя

Христина Юдкіна не ділиться інформацією про своє особисте життя. Даних про її супутників і членів сім'ї не знайдено у відкритих джерелах. Відомо, що спортсменка постійно проживає в Івано-Франківську та Києві.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?

Дата народження
04 грудня 1984
Країна
Україна
Соцмережі