Дата народження
17 січня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
958

Христина Соловій

Співачка, автор пісень

Дата народження: 17.01.1993 р.

Рідне місто: Дрогобич (Львівська область)

Майбутня співачка народилася в родині хорових диригентів. У Христини є лемківські корені, культурна спадщина яких залишила відбиток на творчості співачки. Інтерес до колориту західно-українського мистецтва також підігрівала бабуся. Саме вона познайомила Христину зі старовинними галицькими піснями.

Музикальність сім'ї не обійшла стороною Христину Соловій. З дитинства вона вчилася грати на фортепіано в музичній школі.

 У 17 років дівчина переїхала до Львова. Там вона долучилася до хору «Лемковина», де проявила свій вокальний талант.

Але її музичні здібності не вплинули на вибір вищої освіти. Христина Соловій віддала перевагу філологічному факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. Все ж любов до музики не дозволила їй зовсім відсторонитися від мистецтва.

У 2013-му році Христина Соловій дебютувала на талант-шоу «Голос країни».

У 2015-му році співачка розпочала співпрацю зі Святославом Вакарчуком. Рокер виступив продюсером Христини. У тому ж році на «ГогольFest» відбулася прем'єра дебютного альбому Христини. Він отримав назву «Жива вода». Популярність співачці приніс її кліп на пісню «Тримай».

З 2016-му році Христина Соловій отримала від «YUNA» премію за кращий відеокліп.

У 2017-му році співачка презентувала кліп на пісню «Фортепіано», яка увійшла в її другу платівку з авторськими композиціями. Зйомки відео проходили у Львові.

У кадрах розкривається історія дівчинки, яка зв'язує своє життя з музикою. У зйомках кліпу взяли участь коричневе фортепіано марки «Україна». Саме на такому інструменті Христина складала свої пісні, живучи у Львові. У кадрах також можна побачити вінтажне електронне піаніно «Fender Rhodes Mark I», улюблений інструмент Христини. Піаніно належить групі «Океан Ельзи». На ньому були зіграні основні партії пісні.

Особисте життя

Христина Соловій не поширюється про своє особисте життя, але натякає, що її серце не вільне.

Скандали

У 2018-му році Христина Соловій скасувала свій концерт в місті Зміїв (Харківська область). Причиною послужив політичний контекст, який виявила співачка. Як з'ясувалося, її виступ організовували депутати Євген Мураєв і Валерія Мураєва. Захід створювався з метою політичної реклами. Про це повідомила співачка на своїй сторінці в Facebook.

Статок

Інформація про прибутки принцеси лемків відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
17 січня 1993
Країна
Україна
Соцмережі