Дата народження
03 лютого 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Христина Стуй

Українська легкоатлетка, спеціалізується в бігові на спринтерські дистанції 100 і 200 метрів. Бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року в естафетному бігу 4 × 100 метрів. Учасниця Олімпійських ігор 2008 року.

Біографія

Христина Стуй - українська легкоатлетка. Народилася в 1988 році в Івано-Франківській області. З дитячих років виступала на різних дитячих і юнацьких змаганнях в рідному регіоні. Юна Христина Стуй була помічена тренером Марією Василюк, яка і приводить її в професійний спорт. Є випускницею Львівського училища фізкультури

Кар'єра

Христина Стуй вибирає на початку поточного десятиліття в якості спеціалізації біг. Перший успіх молоду спортсменку чекає в 2011 році, коли вона стає бронзовим призером Чемпіонату світу. У тому ж році українка стає кращою на Універсіаді в категорії «естафета 4 на 100 метрів».

У 2012 році Христина Стуй бере участь в Олімпійських іграх і виграє бронзову медаль.

Серед інших успіхів легкоатлетки варто назвати срібло на Чемпіонаті світу 2012 і 2014 років.

Досягнення

Христина Стуй - одна з найбільш успішних легкоатлеток сучасної України. Багаторазова чемпіонка країни, призер Чемпіонатів Європи та світу. Медалістка Олімпійських ігор. За свої досягнення в спорті Христина Стуй нагороджена орденом княгині Ольги.

Чутки і скандали

Великий скандал за участю Христини Стуй стався в 2018 році, коли українка сенсаційно не пройшла кваліфікацію на Чемпіонаті Європи. Спортсменка була фавориткою змагань і викликала ажіотаж серед журналістів і фанатів. Однак Стуй несподівано для всіх провалилася. Пізніше сама спортсменка заявила, що у неї стався несподіваний спазм. Однак багато журналістів і фанатів заявили, що спортсменка бреше і своєї травмою виправдовує провал, приховує свою відповідальність за нього.

Статки і джерела доходів

Христина Стуй - забезпечена спортсменка. За час своєї кар'єри вона отримала близько 100 тисяч доларів в якості призових, а також нерухомість. Легкоатлетка також отримує зарплату від Міністерства спорту, яка становить близько 200 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Христина Стуй перебуває у шлюбі з Ігорем Гелетеєм - чемпіоном України з кросу. Подружжя дітей поки не має.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=

Дата народження
03 лютого 1988
Країна
Україна
Соцмережі