Дата народження
20 квітня 1989
Країна
Україна
Соцмережі
26

Кирило Тимошенко

Тимошенко Кирило Владленович: заступник голови Офісу Президента, якого звинуватили у "зливі" фейкової новини

Тимошенко Кирило Владленович: молодий креативщик, який став заступником голови Офісу Президента у 2019 році та потрапив у скандал зі "зливом" інформації про звільнення Андрія Богдана.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Кирило Владленович Тимошенко народився 20 квітня 1989 року у місті Дніпропетровськ (зараз Дніпро).

Освіта

Диплом юриста Кирило отримав у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Сім’я

Батько Кирила - Владлен Васильович Тимошенко (1964 року народження) є депутатом Дніпровської обласної ради від партії "УКРОП", член постійної комісії обласної ради з питань базових галузей економіки, соціальної політики і праці.

Тимошенко-старший керує Дніпровською обласною організацією партії "УКРОП". Також він очолює ТОВ "Бізнес-центр "Коминфо ЛТД".

Кирило Тимошенко одружений. Дружину звуть Олена. Вона має диплом Київського національного університету культури і мистецтв. Олена - засновник та керівник кіношколи "Ukrainian Film School". З 2009 року вона працює у кінокомпанії "FILM.UA".

Кар'єра

Незважаючи на відносно молодий вік, Кирило має значний стаж роботи на телебаченні. Уже у 17 років Тимошенко став співробітником одного з телеканалів міста Дніпро. Пізніше він переїхав до столиці, де став працювати на загальнонаціональних каналах.

Кирило був власним кореспондентом футбольної передачі "Гол!", яка виходила на "Новому каналі". Також він працював на "Інтері" та ТРК "Україна". Був він й співробітником кінокомпанії "FILM.UA". 

З 2011 року Тимошенко продюсував ряд продакшн-студій, у тому числі "07 Продакшн". У 2014 році Кирило став засновником креативного агентства повного циклу "GoodMedia".

Агентство створювало медіаконтент для п'ятого президента Петра Порошенка (організовувало трансляцію його інавгурації), співпрацювало з майбутнім міським головою Дніпра Борисом Філатовим та народним депутатом Ігорем Кононенком, знімало ролики для міністерства інформаційної політики. "GoodMedia" випустила фільм "Битва за Дніпро" про губернаторство Ігоря Коломойського.

У 2015 році Кирило балотувався до Київради від партії "УКРОП". Крім того, його креативне агентство займалося піаром даної політичної сили. Під час місцевих виборів 2015 року він був продюсером в "Mamas Film Production".

Тимошенко був помічником парламентарія восьмого скликання (2014-2019) Андрія Денисенка. Кирило працював на громадських засадах.

На президентських виборах у 2019 році Тимошенко потрапив до штабу кандидата Володимира Зеленського. Всі промо-ролики майбутнього очільника держави, у тому числі той, коли він викликає Петра Порошенка на дебати на стадіон, були створені завдяки команді Тимошенко.

Після перемоги на виборах Зеленський запросив свого креативщика на посаду заступника голови Адміністрації Президента (з 21 травня). Влітку 2019 року АП було реорганізовано в Офіс Президента. Тимошенко обійняв посаду заступника глави ОП з інформаційної політики.

Компромат

У перші дні своєї діяльності на новій посаді Кирило потрапив до номінації "Популіст дня" від Facebook-спільноті "Антипопуліст".

До такого звання його привела обіцянка перенести Адміністрацію Президента з вул. Банкової до кінця року. Перепоною у цій справі служить не тільки безпека, але також витратність ідеї. На переїзд пішли б десятки тисяч доларів з бюджету. 

У якості одного з можливих місць розглядався конгрес-центр "Парковий". Правда, за перебування у ньому довелося платити оренду за рахунок платників податків.

На початку серпня 2019 року у пресі з'явилася інформація про те, що глава Офісу Президента Андрій Богдан йде зі своєї посади. Для наочності ЗМІ опублікували фотографію написаної від руки заяви про звільнення.

Незабаром стало відомо, що це фейк - Богдан нікуди не йде. Журналісти знайшли, хто "злив" неправдиву інформацію. Ним виявився Кирило Тимошенко.

"Відзначається, що Тимошенко розіслав фото без пояснень і уточнень. Сам заступник голови Офісу Президента не коментує історію появи фото заяви в ЗМІ". Він заявив, що в ОП не можуть знайти джерело "зливу".

Пізніше перший помічник президента Зеленського, Сергій Шефір повідомив, що практика написання заяви про звільнення без дати існує в компанії "95 квартал".

Фейковий "злив" викликав масу критики на адресу команди голови держави. Так, наприклад, медіарух "Медіа за усвідомлений вибір" виступило із застереженням команди президента Володимира Зеленського від провокацій, спрямованих проти засобів масової інформації.

Пізніше Кирило в інтерв'ю заявив, що сам завантажив знімок заяви про звільнення свого шефа з Інтернету, а точніше з "24 каналу". Коли ж до нього звернулися за коментарем ЗМІ, то він "просто всім скидав у відповідь цю заяву, яку сам завантажив з Інтернету".

При цьому він відмовлявся що-небудь коментувати і пізніше було прийнято рішення, що це зробить президент Володимир Зеленський.

За даними видання Bihus.info, Кирило Тимошенко входить в одну з чотирьох груп впливу в оточенні президента, яка називається "Дядя". "У листування штабістів Тимошенко згадують саме як члена групи "Дядя". На думку журналістів, керує цією групою адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського та нинішній голова ОП Андрій Богдан.

Декларація

Заступник голови Офісу Президента не подавав електронної декларації. Однак за даними засобів масової інформації, у червні 2019 року Кирило став володарем автомобіля BMW X5, вартість якого оцінюється приблизно у два мільйони гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=rMlVCXV-0zQ 

Дата народження
20 квітня 1989
Країна
Україна
Соцмережі