Дата народження
13 січня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Кирило Туриченко

Співак, автор пісень

Дата народження: 13.01.1983 р.

Рідне місто: Одеса

Непідробний інтерес до мистецтва Кирило Туриченко виявляв з ранніх років. Це привело його в музичну школу, де він навчався по класу фортепіано. Талановитий хлопчик брав участь у багатьох музичних заходах.

В юнацтві він навчався акторської майстерності. Вищу освіту юнак отримував на музичному факультеті в педінституті ім. К. Ушинського.

У 1995-му році почалася професійна кар'єра Кирила. Хлопчик зіграв у мюзиклі «Чарівна лампа Аладдіна». Йому дісталася головна роль. Незабаром Кирило Туриченко став вокалістом у гурті «КА2Ю». У 1999-му році колектив здобув першість на музичному конкурсі «Чорноморські ігри». Це відкрило музикантам дорогу на фестиваль «Таврійські ігри».

Разом з «КА2Ю» Кирило Туриченко дав безліч концертів у різних містах України.

У 2002-му році співакові дісталася головна роль в рок-опері «Ромео і Джульєтта». Шоу здобуло великий успіх, його ставили понад 300 разів за участю Кирила.

У 2004-му році Кирило Туриченко став переможцем на міжнародному змаганні артистів оперети. У цьому ж році він отримав титул «Відкриття року» на церемонії «Людина року». На цьому успіхи 2004 року не закінчилися. Тоді ж на театральні підмостки вийшов спектакль «Кентервільський привид». Молодий актор зіграв у ньому роль старої примари.

Роком пізніше співак брав участь у мюзиклі «Кішки».

У 2009-му році йому знову дісталася головна роль. На цей раз його занесло в мюзикл «Силіконова дура.net». В цьому ж році артист отримав премію за вагомий внесок у театральне життя міста.

У 2010-му році Кирило Туриченко випустив своє перше музичне відео. Ним став кліп на пісню «4 Seasons of Love». Відео посіло перше місце у багатьох чартах України. Трохи пізніше вийшов кліп на пісню «Прости меня». Незабаром він зайняв перші рядки французьких чартів.

У 2011-му році Кирило Туриченко став учасником проекту «Останній герой». Артистові вдалося стати фіналістом реаліті-шоу.

У 2012-му році він брав участь у талант-шоу «Голос країни. Нова історія».

У 2013-му році український співак увійшов до складу російської поп-групи «Іванушки International».

Особисте життя

Кирило Туриченко користується великим успіхом у жінок. Довгий час він залишався холостяком, перебуваючи у численних романах.

У 2016-му році ходили чутки, що співак знаходиться у стосунках із моделлю та актрисою Наталією Рудовою. Але парочка стверджує, що їх пов'язує лише тісна дружба. Поки Кирило не одружений і не має дітей.

Статок

Про доходи артиста пресі не відомо.

Дата народження
13 січня 1983
Країна
Україна
Соцмережі