рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
11 квітня 1997
Країна
Україна
Соц.мережі
997

Костянтин Бочаров

Співак, музикант, композитор

Дата народження: 11.04.1997 р.

Рідне місто: Одеса

Melovin - гарний творчий псевдонім, під яким ховається Бочаров Костянтин Миколайович. Як він тепер згадує, з музикою познайомився досить давно, завдяки бабусиному подарунку. Вона дала 4-річному онуку музичну скриньку, що грає мелодію Л. Бетховена «До Елізи». Костя слухав її, немов заворожений. У шкільні роки він зміг зануритися в світ мистецтва. Melovin не тільки співав у хорі, але також писав сценарії для шкільних заходів. На шкільних перервах він музиціював. Загалом, було непросто відірвати його від музики. Це привело його в школу Народного театру «Самоцвіти». Туди Melovin вступиву 2009-му році.

Навчаючись, Melovin активно брав участь і перемагав у різних фестивалях, вів культурні заходи та експериментував із музичними жанрами. Він наполегливо намагався потрапити на ТБ, але пройти кастинги йому не вдавалося. Все ж хлопець не сумував.

У 2013-му році юний співак створює свою творчу групу «Big House Melovin». За словами Кості, його псевдонім створений з його двох улюблених явищ - свята Хелловіна і першої літери прізвища фешн-дизайнера Олександра Маккуїна.

Після школи Melovin не припиняє музичне захоплення. У 2015-му році він вступив в КІМ ім. Р. Глієра. У цьому ж році він потрапляє на вокальне талант-шоу «Х-фактор». Підсумком завзятості стає перемога на конкурсі.

З 2016-му році Melovin починає виконувати лише авторські пісні. Так, він випускає свою пісню «Не одинокая». Через рік в реліз виходить його дебютний альбом «Face To Face». Незабаром на церемонії «Фаворит Успіху» співак отримує титул «Молодий талант року».

У тому ж 2017 му році Melovin бере участь у відборі на «Євробачення», але не проходить його. Незважаючи на це, композиція «Wonder», призначена для конкурсу, підвищує рейтинги співака. Після відборів на «Євробачення» Меловіна запрошують виступити на шоу «Україна має талант - Діти».

У лютому 2018 го року співак знову бере участь у відборі на конкурс «Євробачення», і на цей раз успішно проходить його. На «Євробаченні-2018» Melovin виконав трек «Under The Ladder». Композиція принесла йому 17-е місце.

Особисте життя

Melovin користується успіхом серед дівчат. Не так давно він закрутив роман з однією зі своїх шанувальниць. Як пізніше зізнався сам співак, це була погана ідея. Інші фанатки влаштували його дівчині цькування. Зараз Melovin не перебуває в романтичних стосунках і обіцяє, що ніхто не дізнається, коли у нього знову з'явиться дама серця. Поки його серце зайняла лише музика.

Скандали

У 2017-му році на національному відборі на «Євробачення» Melovin набрав більшу кількість глядацьких голосів. Але за рішенням суддів на конкурс вирушила рок-група «O.Torvald».

Статок

Інформація про прибутки артиста відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
11 квітня 1997
Країна
Україна
Соц.мережі