Дата народження
13 вересня 1972
Країна
Узбекистан
Соцмережі

Костянтин Бондарєв

Бондарєв Костянтин Анатолійович: соратник Юлії Тимошенко з кримінальним минулим

Бондарєв Костянтин Анатолійович - нардеп від ВО "Батьківщина", який відсидів за підробку документів, можливо брав участь у викраденні людини, контрабанді та незаконному експорті товарів.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Бондарєв Костянтин Анатолійович народився 13 вересня 1972 року в місті Ташкент (Узбекистан).

Освіта

Костянтин Бондарєв має дві вищі освіти: інженера-будівельника (Київський інженерно-будівельний інститут, 1994) і економіста (Київський національний економічний університет 2004)

Сім'я

Дружину політика звуть Тетяна Шейнич. Разом з чоловіком володіє виробничим лікувально-оздоровчим підприємством "Медіком". Має частку в таких компаніях: Ілантстрой (52%), Терикон Холдинг (52%) і німецької Aller-Inter-Lubid GmbH (9,8%). Дійсний член Всеукраїнської федерації кінного спорту.

У Бондарева і Шейнич дві дочки: Анастасія і Маргарита. Дівчата пройшли навчання в Benenden School - школа-інтернат для дівчаток в графстві Кент, Англія. Як і мати, вони займаються кінним спортом.

Кар'єра

Після закінчення першого свого ВНЗ Костянтин Бондарєв починає займатися підприємництвом у сільському господарстві. З 1997 по 2000 рік обіймає керівні посади в фірмі «Максі-К». З 1999 року - директор компанії.

В кінці 2000 року стає аудитором в компанії «Тетра-Аудит». У період з 2002 по 2005 рік Бондарєв очолював наглядову раду банку «Велес». Костянтин був власником контрольного пакета акцій цієї фінансової установи. Йому належало 81,44% акцій.

У 2002 році Бондарєв зайнявся політичною діяльністю. У цьому році він став депутатом Київської обласної ради. Був постійним членом комісії з питань бюджету та фінансів, перший заступник голови Київської облради. Нетривалий час входив до складу Соціалістичної партії.

З 2007 року стає соратником Юлії Тимошенко. Тоді ж стає народним депутатом. У шостому скликанні парламенту (2007-2012) Костянтин Бондарєв був заступником голови комітету з питань податкової та митної політики. З 2010 року він є головою київської організації «Батьківщини».

У 2012 році Бондарєв вдруге проходить з політичною силою Юлії Тимошенко у парламент. У сьомому скликанні (2012-2014) Костянтин був першим заступником голови комітету з питань транспорту і зв'язку.

Через два роки він знову балотуватися в Раду. Однак на цей раз зайняти депутатське крісло йому не вдалося. Його двадцять другий номер в списку "Батьківщини" виявився непрохідним.

У 2019 році Костянтин Бондарєв повернувся у парламент. Він пройшов за списком ВО "Батьківщина" (чотирнадцятий номер). У дев'ятому скликанні він очолює підкомітет з питань трубопровідного транспорту комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Компромат

Костянтин Бондарєв відомий як один з найвпливовіших людей Київщини. Серед його товаришів - колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк, разом з яким він намагався забудувати 15 гектарів лісу у місті.

Після відставки Максима Мельничука з посади голови Київської ОДА з'явилася інформація, що голова київської організації «Батьківщини» претендує на пост губернатора. Через деякий час Київська облрада більшістю голосів запропонувала кандидатуру Бондарева. «За» голосували «Свобода», «Опозиційний блок» і, звичайно, сама «Батьківщина». Проти виступили тільки представники «Блоку Петра Порошенка», у яких були свої плани на цю посаду.

Бондарева представили як опозиційного кандидата і справжнього народного обранця.

Тоді посаду отримав представник БПП Олександр Горган, якого Бондарєв відразу назвав ставлеником Віталія Кличка і людиною ще одного «господаря області» Ярослава Москаленка. Однак виявилося, що в біографії самого Бондарева чимало темних плям.

За даними SKELET-info, в 1992 році його звинуватили в підробці документів. Суд визнав Бондарева винним і навіть посадив за ґрати, де він пробув з 1993 по 1994 роки. Пізніше судимість погасили. Інакше Бондарева не зміг би стати нардепом.

У 1999 році викрали його компаньйона по бізнесу Євгена Титова. Викрадачі нібито вийшли на Бондарева і озвучили свої вимоги йому - 30 000 доларів за його свободу. Гроші зібрала його дружина. Бондарєв відвіз викуп у вказане «викрадачами» місце. Але компаньйона його так більше і не бачили.

А поки Бондарєв намагався знайти Титова, його самого розшукувала СБУ за контрабанду і розкрадання в особливо великих розмірах. Бондарєв провів в СІЗО кілька місяців, але пізніше кримінальну справу було перекваліфіковано в «зловживання владою і службовим становищем» і «посадова фальсифікація». Це дозволило замінити арешт на вихід під заставу. Справу про контрабанду поховали.

Пізніше Бондарєв знову опинився в епіцентрі скандалу, пов'язаного з незаконним експортом. У 2000-2004 роках його фірма перепродавала у Гонконг великими партіями лінзи для окулярів. За документами вартість однієї такої заготовки перевищувала сотню гривень при реальній вартості не більше десяти. Така схема допомогла йому недоплачувати ПДВ та отримати сотні мільйонів прибутку.

Влітку 2018 року Костянтин Бондарєв був затриманий в аеропорту та декілька годин протриманий у приміщенні. Сам політик назвав ці дії викраденням і політичними репресіями.

А вже через місяць, 16 серпня, СБУ провела обшук в його будинку. Як він повідомив, близько 30 осіб в камуфляжі увірвалися в його будинок і заблокували проїзд до нього. Бондарєв знову назвав це політичним тиском на нього і його партію.

Декларація

У липні 2019 року політик подав свою декларацію про доходи за минулий рік.

Так у Бондарева і Шейнич на двох є двадцять дев'ять земельних ділянок в Київській області. Дружина парламентарія - власниця двох столичних квартир (219 і 393 кв.м), трьох офісів і двох автостоянок. В оренді у подружжя один житловий будинок (220 кв.м) під Києвом.

З рухомого майна народний депутат задекларував кілька видів зброї, швейцарські годинники в кількості п'ятдесяти чотирьох штук, дев'яносто одну картину (велика частина - роботи Марії Примаченко), ювелірні вироби та цілий табун коней у кількості двадцяти чотирьох голів, які належать Вікторії Шейнич.

Транспортний парк складається з п'яти вантажних, восьми легкових, трьох мотоциклів, семи причепів, трьох катерів і човнів.

Костянтин Бондарєв володіє ТОВ "Сента Фарм" (100%) і ВЛОП "Медіком" (51%). Кінцевий бенефіціар шести компаній.

За 2018 рік Костянтин Бондарєв заробив чотири мільйони гривень, його дружина - майже мільйон гривень. Також народний обранець зазначив грошові подарунки двом своїм дочкам. Кожній по десять тисяч.

У банку у Костянтина Бондарева - півтори тисячі доларів, три тисячі євро і дев'ятсот вісімдесят п'ять тисяч гривень, у Вікторії Шейнич - десять тисяч євро сто вісімдесят один долар і шістдесят одна гривня, у Маргарити Бондарєвої - півтори тисячі британських фунтів і стільки ж доларів, у Анастасії Бондарєвої - вісімдесят фунтів.

Готівковими коштами політик задекларував пів мільйона гривень і триста тисяч євро, у його дружини - також триста тисяч євро та двісті тисяч доларів.

Посилання

Сайт

Особиста сторінка в Фейсбук

Ел. пошта

Контактні дані: телефон (044) 255-39-52 (помічник), (044) 255-34-59

Відео

https://youtu.be/Sc6ihNDTGLw 

Дата народження
13 вересня 1972
Країна
Узбекистан
Соцмережі