Дата народження
21 жовтня 1971
Країна
Україна

Костянтин Черниченко

Черниченко Костянтин Володимирович: мер не задоволений нардепами від свого округу

Черниченко Костянтин Володимирович – очільник міста Волочиськ, який в мерському кріслі вже не одну каденцію. Не має жодного рухомого чи нерухомого майна.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Костянтин Черниченко народився 21 жовтня 1971 року у місті Волочиськ Хмельницької області. Він проживає там дотепер, про що вказав у своїй декларації. 

Освіта

Закінчив школу у 1988 році. Вищу освіту здобув у Хмельницькому технологічному інституті побутового обслуговування, який закінчив у 1993 році.

Сім'я

Одружений з Черниченко Ларисою Володимирівною. Подружжя має сина й доньку.

Кар'єра 

Трудовий шлях розпочав на Волочиському цукровому заводі, де працював слюсарем та оператором продуктового цеху з 1993 року.

Через три роки влаштувався майстром у МП «Тепловик». А через деякий час (у 2007 році) Костянтин Черниченко став директором ВКПТМ «Тепловик».

Окрім цього, займався громадсько-політичною діяльністю: був депутатом Волочиської міської ради протягом двох скликань. З 2009 року Костянтин – член громадівської ради.

Обраний головою міста Волочиськ у 2010 році. Переобирався на наступний термін.

Був членом політичної партії «Фронт змін».

Компромат

Костянтин Черниченко про народних депутатів від свого округу не найвищої думки. В одному з інтерв'ю він заявив, що на його пам’яті роботи міським головою минули каденції п’ятьох народних обранців. І коли на зібраннях села запитуєш, чи пам’ятають їх люди, видно тільки розгубленість. Вже й імена забули, а звітів ніколи й не чули.

Декларація

Як свідчить декларація, подана в 2019 році, Черниченко Костянтин Володимирович не має власного рухомого чи нерухомого майна. Все записано на дружину. Вона має квартиру площею 65.9 м2, гараж на 32.9 м2 і три земельні ділянки загальною площею 1 540 м2 у Волочиську. Також вона будує житловий будинок на 90 м2.

Родина безоплатно користується автівкою Toyota Avensis 2006 року випуску.

Дохід пана Костянтина за рік склав 402 тисячі 919‬ гривень (це заробітна плата, пенсія та дохід від надання майна в оренду. Дружина Лариса за рік поповнила бюджет на 394 тисячі 731‬ гривню.

Подружжя також має готівкові заощадження: у Костянтина 105 тисяч гривень готівкою, у Лариси – 95 тисяч.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=ZCPLnEpM_wY

Дата народження
21 жовтня 1971
Країна
Україна