Дата народження
08 травня 1961
Країна
Україна
Соцмережі

Костянтин Гнатенко

Поет, публіцист, співак, композитор, шоумен, арт-продюсер. З середини 1990-х рр. постійно живе в м. Київ. Був ведучим багатьох шоу на телебаченні («Бар „Чорний кіт“», «Егоанатомія», «Балаганчик» тощо). Активно проявляв себе як співак, поет-пісняр та композитор (написав ряд пісень для Ірини Білик).

Дата народження:
08.05.1961 р.
Рідне місто:
Браїлів (Вінницька область)

Костянтин Гнатенко відомий також під псевдонімом Кость Гнатенко. Артист є українською гей-іконою.

Він народився в простій родині. На його розвиток справила великий вплив творчість поета Володимира Забаштанського. Незабаром маленький Костя сам почав складати вірші. Його рання поезія друкувалася у багатьох дитячих журналах. Особливо літературний промисел захопив хлопчика в шкільні роки. Він з великим задоволенням відвідував поетичні студії.

Незважаючи на потяг до мистецтва, Костянтин Гнатенко бачив своє майбутнє в іншій професії.

Здобувши середню освіту, хлопець вступив до медучилища. Придбавши деякі навички лікаря, Костя планував перейти до практики, але творча хвиля захлеснула його і повела в інше русло. Занурившись в середовище мистецтва, Костянтин Гнатенко не захотів його залишати.

Так, він вступив до училища культури. На той момент, у 80-х рр., там існувала ЛГБТ-спільнота, яку журналісти прозвали «династією гомосексуалістів».

Навчання в училищі Костянтин Гнатенко поєднував вз відвідуванням театральної студії.

За вищою освітою майбутній артист відправився до Києва. Там він вступив на факультет філології в інститут ім. Т. Г. Шевченка.

У 1983-му році віршований твір «В автобус» авторства Гнатенка було опубліковано в центральному журналі «Дніпро». Так відбувся великий професійний дебют поета Костянтина Гнатенка.

У 1986-му році Гнатенко вперше виступив як літературний критик.
Незабаром автор вступив у літературні профспілки. Пізніше Костянтин Гнатенко співпрацював з музеями як екскурсовод і науковий консультант.

У 1992-му році Костя почав працювати в театрі. Там він працював 3 роки.
У цей же період Костянтин Гнатенко взявся писати твори для дітей.

У 1995-му році письменник почав свою кар'єру на телебаченні. Як телеведучий він дебютував у ток-шоу «Бар "Чорний кіт"» (канал «УТ-1»). Проект закрився в 1998-му році.

У 1997-му році Костянтин Гнатенко публічно зізнався у своїй гомосексуальній орієнтації. З того моменту в його кар'єрі виникли труднощі. У той же період Гнатенко став виступати як клубний шоумен.

Після декількох проектів на телебаченні і скандалів, які супроводжували діяльність Кості Гнатенка, він запустив авторський проект. Ним стала програма «Чорний кіт». Вона виходила на інтернет-каналі «Andybar-TV».

Костянтин Гнатенко також проявив себе як співак та автор пісень. Виконавцями його композицій стали такі зірки, як Наталя Могилевська, Ірина Білик, Вєрка Сердючка і багато інших.

Особисте життя

У 1998-му році Костя Гнатенко представив публіці свою подругу Олену. За його словами, з нею він уклав домовленість про народження потомства. Але незабаром ця пара розпалася.

Скандали

У 1997-му році Костянтин Гнатенко став першою публічною людиною, яка зізнався у своїй гомосексуальності. Цей факт викликав багато критики.

У 1998-му році він представив еротичне шоу «Я не монстр», яке жорстко засудили представники духівництва.

Статок

Інформація про доходи артиста пресі невідома.

Дата народження
08 травня 1961
Країна
Україна
Соцмережі