Дата народження
25 листопада 1966
Країна
Україна
Соцмережі

Костянтин Гузенко

Народний депутат України 7-го скликання, член Партії регіонів. Голова Федерації футболу у місті Кам'янське. 

Дата народження:
21.11.1966 р.
Рідне місто:
село Зелений Клин (Дніпропетровська область)

Як згадує Костянтин Гузенко, його дитинство проходило в суворих робітничо-селянських умовах. Традиційно, хлопець щодня ходив до школи, долаючи 8-кілометрову дистанцію. З 12-ти років він став працювати разом з батьком на тракторі в полі.

Після армії, в 1986-му році, Костянтин почав кар'єру в міліції. Згодом він перейшов на керівні посади в цій структурі.

За навчання Гузенко взявся тільки в 1990-му році. Тоді Костя відправився до Києва, де вступив до Академії МВС на юридичну спеціальність.

У 2004-му році Костянтин Гузенко вступив у «Партію Регіонів». Через 2 роки він очолив Дніпровську Райраду Дніпродзержинська. Уже у 2010-му році Костянтин Гузенко став заступником мера Дніпродзержинська. Ще через 2 роки Гузенко переміг на парламентських виборах.

Особисте життя

Костянтин Гузенко одружений. Його дружина Марія займається підприємницькою діяльністю. У пари двоє дітей: син і дочка.

Скандали

Костянтин Гузенко не втомлюється нагадувати: з Божою поміччю він зробить все можливе для Дніпродзержинська. Правда, його часто плутає Лукавий...

Коли Костянтин очолював Дніпровську Райраду, його прозвали «володарем коліс». Причиною тому послужила скандальна історія з колесом огляду. З Божою поміччю Костянтин Гузенко продав атракціон Бердянську за 90 тис. грн – за ціною металобрухту. Варто відзначити, що колесо огляду було в абсолютно нормальному робочому стані. За деякими оцінками, його реальна вартість складала 400 тис. грн.

Крім обіцянок «з Божою поміччю», передвиборчі кампанії Гузенка супроводжуються багатьма іншими ляпами. Так, у 2012-му році Костянтин пообіцяв люду, що кожен день буде сходити над містом сонце... Його плакат був мальовничою картинкою з примітним слоганом: «Новий світанок Дніпродзержинська». Схоже, політик мав на увазі розквіт, але припустився помилки (російською мовою слова “рассвет” і “расцвет” співзвучні). Сонячну обіцянку політика було сприйнято суспільством з гумором. Зокрема, електорат припустив, що без Гузенка сонце більше не зійде.

Трохи пізніше світанок Гузенко став кривавим. Білборд з рекламою Костянтина був облитий червоною фарбою. Правоохоронцям вдалося відшукати винних. Такими виявилися двоє громадян, які зіпсували плакат за винагороду в розмірі 1000 грн. Ім'я замовника не промайнуло в пресі.

У січні 2014-го року Костянтин Гузенко голосував за «Диктаторський закон». Він був створений з ініціативи тодішнього президента Віктора Януковича. За допомогою нових положень уряд мав намір придушити Євромайдан і Автомайдан. «Диктаторський закон» повністю знищував свободу слова і свободи громадян в цілому.

Статок

У 2013-му році Костянтин Гузенко задекларував 283718,92 грн прибутку. Його депутатський оклад становив 212153,38 грн від загальної суми. Ще 35338,40 грн додала матеріальна допомога.

Родині політика належать квартира (47,6 м²) і машина «Ford Kuga».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\11-15\13\Константин Гузенко.jpg

Дата народження
25 листопада 1966
Країна
Україна
Соцмережі