рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
30 березня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі
Костянтин Іоненко

Відомий український бас-гітарист, композитор, педагог, ендорсер Gallien-Krueger. Активно гастролює і співпрацює з різними музикантами, групами і проектами. Костянтин має величезний досвід виступів на фестивалях як в Україні, так і за кордоном, де він грав з багатьма знаменитими музикантами.

Біографія

Костянтин Іоненко з'явився на світ у Харкові. Навчався в музичній школі. Продовжив навчання в музичному училищі Харкова.

Вищу освіту здобув в Університеті (Консерваторії) мистецтв за напрямом джазової музики.

Кар'єра

З 2003 року Костянтин грав у складі музичних груп, гастролюючи по Україні, країнах СНД і Європі.

Почав викладати в Інституті музики в Києві в 2009 році. Проводить семінари та навчальні тренінги з гри на бас-гітарі. Як  бас-гітарист виступає акомпаніатором на концертах українських співаків.

Костянтин Іоненко заснував у 2015 році джазовий квартет «Ноема» («Noema»).

Досягнення

Костянтин випустив два диски джазової музики в 2014 році: «Deep Immersion» і «Flow».

Чутки і скандали

За словами Костянтина, він змушений співпрацювати з зарубіжними виконавцями, оскільки українські співаки та музиканти не здатні забезпечити гідний рівень оплати. А ті, хто заробляє хороші суми, як правило, вже мають давно сформований колектив.

Свої концерти Костянтин не обрамляє ні танцювальними номерами, ні будь-якими спецефектами. Робить це навмисне, щоб не відволікати увагу слухача від авторської музики. Вважає джаз непопулярним в Україні напрямом музики, що цікавить тільки представників певної субкультури.

Для просування своєї музики в західній Європі особисто розсилав свої треки на пошту різних звукозаписуючих компаній, пропонував її різним рейтингам для ротації. На музичному ресурсі «All About Jazz» домігся того, що музика його квінтету увійшла в списки для оцінювання і була удостоєна позитивних відгуків користувачів сайту.

Статок і джерело доходу

Основний заробіток приносить робота музиканта в зарубіжних круїзах. Додатковий дохід приносить діяльність викладача, проведення навчальних семінарів, а також участь у джазових фестивалях України і Європи.

Особисте життя і сім'я

Одружений з Оленою Саловою. Дружина також займається музикою, в складі квартету. Дітей у пари немає.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Константин Ионенко"

https://www.youtube.com/watch?v=wc5DOCXYbGo

Дата народження
30 березня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі