Дата народження
19 березня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Костянтин Красовський

 Красовський Костянтин Юрійович: глава Департаменту правової політики АПУ

Красовський Костянтин Юрійович - юрист, який працює на керівній посаді в Адміністрації Президента.

Біографія

Костянтин Красовський народився 19 березня 1971 року в Харкові.

Сім'я

Одружений, виховав сина і дочку.

Освіта

У 1998 році закінчив юридичний факультет Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.

Через кілька років вступив до Національної академії держуправління при Президентові України.

Крім того, навчався в Школі Максвелла при Сіракузького університету США, де отримав диплом магістра публічного адміністрування.

Кар'єра

На початку свого трудового шляху протягом року Костянтин Красовський працював секретарем судової колегії в Житомирському обласному суді.

Після служби в армії повернувся в Житомир, де влаштувався секретарем судового засідання військового трибуналу в/ч 67687.

Незабаром став помічником юриста в компанії "Філадельфія". Потім надавав юридичні консультації в страховій компанії "Схід і компаньйони" (Житомир), а також в юридичній фірмі "Проксен (Київ).

У 2003-му очолив департамент Міністерства юстиції України в Києві.

У 2007 році навчався у школі при Сіракузькому університеті в США. Закінчивши навчання, став головним юристом київської компанії "Кадоган Україна".

Протягом 2014 року займався адвокатською діяльністю, після чого очолив Головний департамент правової політики АПУ, де працює донині.

Новини

У травні 2019 року Петро Порошенко, який на той момент ще обіймав посаду Президента України, призначив членів Вищої Ради правосуддя. Хоча на цю посаду претендувало 14 осіб (серед яких був і Костянтин Красовський), членами Ради стали Михайло Ісаков і Андрій Василенко.

Як зазначає юрист і ексзаступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов, цей указ став явним свідченням узурпації влади Петром Порошенком.

За його словами, президент не просто сам поставив двох членів Вищої ради правосуддя, але перед цим видав указ, яким надав собі право призначати членів ВРП.

Декларація

За даними декларації за 2018 рік, Красовський Костянтин Юрійович заробив майже 700 000 гривень. Дохід його дружини склав в чотири рази менше. Крім того, подружжя отримало 1 мільйон гривень від родички Русанюк Христини.

Заощаджень у чиновника майже немає, тільки 694 гривні в ОТП Банку. Крім того, у його сім'ї є борг у розмірі 175 000 гривень.

Вся нерухомість записана на членів сім'ї: земельна ділянка та дві квартири в Києві. Автомобілі (Тойота RAV4 2010 р.в і SMART MC 01 2000 р.в.) оформлені на Костянтина Красовського і його сина.

Дата народження
19 березня 1971
Країна
Україна
Соцмережі