Дата народження
14 вересня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Костянтин Петрочук

Петрочук Костянтин Павлович: луцький чиновник, якого звинувачували в контрабанді

Петрочук Костянтин Павлович – заступник міського голови Луцька, депутат міської ради, приватний підприємець, якого підозрюють у багатьох махінаціях.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Костянтин Петрочук народився 14 вересня 1978 року в Луцьку. Проживає, як зазначено в декларації, в селі Голишів Луцького району.

Освіта

Вищу освіту здобув у Луцькому державному технічному університеті за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» в 2001 році.

Згодом навчався в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю «Правознавство».

Сім'я

Дружину Костянтина звуть Олена Джанівна. Пара має двох дітей: сина Іллю та доньку Дарину.

Син Петрочука – спортсмен-плавець.

Кар'єра

Костянтин Петрочук почав працювати в 1994 році техпрацівником у школі. Згодом став інженером-конструктором на підприємстві «Сента».

Протягом 2002-2006 років був оператором АЗС. У 2007 році очолив підприємство «ПІК-Транс» (є його засновником).

Близько року працював водієм вантажного автомобіля у ТОВ «ВУД-ЕКСПО», яке сам і заснував. Потім ще деякий час водив вантажний автотранспорт до того, як очолив «ВУД-ЕКСПО» (2016 рік).

Крім цього, за даними аналітичної платформи YouControl, Костянтин заснував також ТОВ «Ако Груп», яке займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Паралельно в 2016 році працював на посаді голови правління в ОСББ «Відродження 20».

З 2017 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради. Обраний депутатом міськради від партії Олега Ляшка в 2015 році.

Костянтин Петрочук був також помічником народного депутата Артема Вітко, а в 2014 році мав амбіції й самому пройти до парламенту, проте успіху він не досяг.

Компромат

У 2018 році Луцьк гудів про резонансне рішення міської ради, ухвалене посеред ночі: передачу в оренду великого шматка міської території.

Депутати віддали у користування за безцінь землю, яку можна було продати за хороші гроші «Житловому кварталу». 

Подейкують, що за оборудкою стояли наближені до тодішньої влади політики, яким землею платять за попередні домовленості. Офіційні документи свідчать, що депутати Сергій Була і Костянтин Петрочук мають прямий стосунок до фірми «Житловий квартал», яка так несподівано озолотилася.

Окрім цього, ЗМІ писали про те, що пан Петрочук непослідовний у своїх рішеннях. Так, він голосував за передачу ринку «Привіз» підприємству «Луцькі ринки», а згодом запевнив, що це неможливо.

Коли Петрочук став із рядового депутата заступником міського голови, під його відання потрапила спортивна сфера міста, зокрема центральний міський басейн, на утриманні якого Костянтин Павлович, пишуть ЗМІ, зміг нагріти руки.

Коли Петрочук збирався до парламенту, після подання списку кандидатів у нардепи, місцеві ЗМІ почали висвітлювати його особу в негативному світлі. Зокрема, журналісти опублікували статтю, де йдеться про начебто кримінальне минуле та махінації кандидата у народні депутати.

Звинувачували пана Петрочука у вчиненні контрабанди легкових автомобілів (2011 рік). Була навіть відкрита справа щодо цього, але її згодом закрили.

ЗМІ зазначали, що Петрочук під виглядом б/в кузовів до легкових автомобілів, насправді переправляв через кордон контрабанді іномарки.

Сам Костянтин Павлович запевняв, що нічого протизаконного не робив.

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Петрочук Костянтин Павлович має квартиру та земельну ділянку в Луцьку (36.3 м2 та 765 м2 відповідно), а також дві земельні ділянки в Голишеві загальною площею 1 699‬ м2.

У Голишеві Костянтин будує великий житловий будинок на 324.4 м2.

Автівка в родині записана на дружину – INFINITI EX35 2008 року випуску.

Річний дохід пана Костянтина склав 426 тисяч гривень. Його ‬дружина отримала 173 тисячі гривень. Також депутат вказує дохід сина – 82 тисячі гривень.

Готівкою подружжя зберігає 250 тисяч гривень та 90 тисяч доларів. Також вони мають фінансові зобов'язання за договорами страхування: 28 тисяч 656 гривень.

Посилання

Костянтин Петрочук має особисту сторінку в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=YbQsA2jJ3io&feature=emb_logo

Дата народження
14 вересня 1978
Країна
Україна
Соцмережі