Дата народження
13 травня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Костянтин Підгорний

Підгорний Костянтин Юрійович: харківський чиновник та депутат, а також "своя" людина з обойми Геннадія Кернеса

Підгорний Костянтин Юрійович - ексрегіонал та тричі депутат, який отримав повістку до військкомату прямо у сесійній залі міської ради Харкова.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Костянтин Юрійович Підгорний народився 13 травня 1984 року у місті Харків.

Освіта

Підгорний закінчив 25-у школу у Харкові. У Костянтина відразу три вищі освіти. Диплом філософа він отримав в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна (2006). Дипломованим держуправлінцем він став в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2015).

Також Підгорний закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки», освітня програма «Педагогіка вищої школи» (2018).

Сім'я

Костянтин неодружений. Дітей не має.

Кар'єра

Костянтин Підгорний з 2007 року працює на державній службі. Тоді він був призначений на посаду заступника начальника управління у справах сім'ї та молоді Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради.

Через чотири роки він на новій посаді - заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту - начальником управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

У квітні 2017 року харківський міський голова Геннадій Кернес призначив Костянтина на посаду свого радника.

У листопаді 2005 року Підгорний став керівником міської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України". Костянтин протягом десяти років був членом Партії регіонів (2004-2014). Від цієї політичної сили він два рази (2006 та 2010) обирався до міської ради Харкова.

У 2006 році Костянтин був членом депутатської групи «Молоді Регіони» фракції Партії регіонів. Через п'ять років також входить до складу депутатської фракції "регіоналів". У 2015 році Підгорний балотувався вже від партії "Відродження" (округ №60, Московський район). Член депутатської фракції «Опозиційний блок «Довіряй ділам».

Всі три рази Костянтин входить до складу постійної комісії з соціального захисту та охорони здоров'я. З 2010 року він секретар даної комісії.

Компромат

Влітку 2015 року у міську раду прибула мобілізаційна комісія, яка видала кільком депутатам повістку до військкомату. Серед одинадцяти харківських "слуг народу", які отримали виклик, опинився й Костянтин Підгорний. І хоча він з'явився у військкоматі, служити в армію, як й інші харківські депутати, Костянтин так і не відправився. Він отримав відстрочку.

«Харківський антикорупційний центр» підготував коротку характеристику переможців конкурсу молодіжних, сімейних та гендерних проєктів громадських організацій та благодійних фондів на 2017 рік, який проводила Харківська міська рада.

Згідно з інформацією харківських антикорупціонерів, переможцями в яких найчастіше "опинилися підлеглі Максима Мусєєва, депутати Харківської міськради від партії «Відродження», родичі працівників профільного Департаменту сім'ї, молоді та спорту міськради, підрядники цього департаменту. Гранти з міських бюджетних коштів розподіляються між «своїми» людьми".

Однією із "своїх" стала організація, до якої має відношення й Костянтин Підгорний.

"Громадська організація «Молоді Харків'яни» отримала грант на проєкт «Харків - місто рівних можливостей». Керівником організації є Роман Придатченко який, також є співзасновником в ГО «Соціальний кризовий центр». До цього керівником у ГО «Молоді Харків'яни» був Костянтин Підгорний, який з 2011 року обіймав посаду заступника директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, а також є депутатом Харківської міськради від партії «Відродження»".

Як відзначають журналісти, депутат Підгорний потрапив в число "німих" обранців сьомого скликання Харківської міської ради. За час каденції Костянтин жодного разу не виступив з трибуни міської ради.

Декларація

У березні 2019 року Костянтин Підгорний подав податкову декларацію про свої доходи за минулий рік.

Живе радник міського голови Харкова та депутат міськради у квартирі (61,9 кв.м.), яка записана на його матір - Ларису Підгірну. Пересувається Костянтин на автомобілі Volkswagen Passat 2012 випуску. За цю машину чиновник заплатив 312,6 тисячі гривень.

Єдиним джерелом доходу Підгорного у 2018 році була його зарплата радника харківського мера. За минулий рік Костянтин отримав 96,8 тисячі гривень. За даними сайту "Izbirkom", Підгорний виявився в трійці харківських депутатів, які отримали найменший дохід в 2018 році.

Банківських рахунків у депутата Харківської міськради немає. Готівковими коштами він задекларував 180 тисяч гривень, 9,8 тисячі доларів та дві тисячі євро. Крім того, Костянтин вказав кредит на суму в 180 тисяч гривень, який він взяв в ТОВ "Порше Мобіліті" в 2012 році. Мабуть, для того, щоб придбати машину.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Інстаграм

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=SkjEHLJaj_A 

Дата народження
13 травня 1984
Країна
Україна
Соцмережі