Дата народження
22 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі
651

Костянтин Войтенко

Український актор театру та кіно. З 2012 року працює актором у Київському новому драматичному театрі на Печерську. Відомий ролями у картинах “Друге життя Єви”, “Коли ми вдома”. Одружений, є донька Емілія.

Біографія

Костянтин Войтенко з'явився на світ 23.08.1988 року в Дніпропетровську  (нині Дніпро). Закінчив коледж ракетно-космічного машинобудування в рідному місті.

Вищу освіту здобув в київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Кар'єра

У 2010 році Войтенкобере участь в шоу Костянтина Меладзе «Україна сльозам не вірить» на «Новому каналі».

Після закінчення університету, в 2012 році почав працювати в Новому драматичному театрі на Печерську в Києві.

З 2014 року бере участь в зйомках серіалу на телеканалі СТБ «Коли всі вдома».

Виконує головну роль в ситкомі, який з 2018 року виходить на телеканалі «Новий канал» - «Будиночок на щастя».

Досягнення

У період з 2010 року Костянтин Войтенко встиг взяти участь в зйомках більш ніж двадцяти фільмів.

Чутки і скандали

Метою відбіркових турів проекту «Україна сльозам не вірить» є вибір головних героїв для майбутнього мюзиклу братів Меладзе «У джазі тільки дівчата». Передбачається, що учасників будуть оцінювати за їхніми акторським, вокальним і хореографічним талантам. З трьох ролей Костянтин Войтенко пробувався на головну чоловічу роль майбутнього шоу. Йому вдалося стати фіналістом проекту.

У ракетно-будівельний технікум Костянтин Войтенко потрапив випадково. Цього року він збирався вступити в театральне училище, проте не встиг подати документи. Навчання акторській професії він все ж продовжив, але вже через два роки і в столиці країни.

Під час зйомок серії серіалу «Будиночок на щастя» Костянтин повинен був зображати укуси бджіл. Для цього акторові по дві години щодня накладали бутафорські пухлини на обличчя і очі. Вперше побачивши його в повному гримі учасники знімальної групи хотіли викликати швидку допомогу - такими реалістичними були намальовані каліцтва.

Статок і джерело доходу

Отримує основний дохід за участь в зйомках телевізійних шоу і театральних вистав. На рахунку молодої людини як другорядні, так і головні ролі в українських і російських проектах.

Особисте життя і сім'я

У 2015 році одружився з іншою учасницею телевізійних шоу - Валентиною Мариніною. Дівчина брала участь в зйомках проекту «Танцюють всі!». У 2016 році у пари народилася дочка Емілія.

Фото і відео

Пов’язане зображення

https://www.youtube.com/channel/UC2-1Ct-Wdn7l7TudGmWvbdw

Дата народження
22 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі