Країна
Україна
Соцмережі
936

Лариса Сарган

Прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка. Заміжня.

Дата народження:
28.04.1973 р.
Рідне місто:
Київ

Про життя Лариси Сарган журналістам відомо небагато. У Мережі опубліковані лише деякі факти з її біографії.

Відомо, що Лариса навчалася в київській школі №130. Після цього  дівчина вступила на журналістський факультет КНУ ім. Т. Г. Шевченка. ВНЗ вона закінчила в 1995-му році. Чим Лариса Сарган займалася до початку 2000-х рр. – пресі невідомо.

Лариса була помічницею двох народних депутатів VI скликання Верховної Ради. У період VII скликання вона була асистенткою депутата Юрія Луценка. Правда, на своїй Facebook-сторінці Лариса Сарган зазначила, що з 2007-го року вона працювала прес-секретарем Луценка, хоча VII скликання ВР почалося у 2012-му році. На цій посаді Лариса працює донині.

Особисте життя

Лариса Сарган перебуває у шлюбі. Ким є її чоловік і чи є у пари діти — в ЗМІ не повідомляється.

Відомо, що сім'я проживає в Києві.

Скандали

Ларису Сарган називають дзеркалом Юрія Луценка. Все, що озвучується і робиться нею, синхронізують з настроями генпрокурора. З цієї причини у 2018-му році лайки та твіти Лариси стали предметом гучного скандалу.

Користувачі помітили, які пости Сарган ставить в обрані на Twitter. Як з'ясувалося, серед матірних жартів виявилося багато іншого не менш примітного стьобу. Так, Лариса зацінила жарт про те, що для отримання посади генпрокурора юридична освіта не потрібна. Також Лару розвеселив жарт про арешти для галочки перед «погрантом» і тому подібні приколи. Користувачі Мережі відзначили, що від таких представників влади вимагати нічого.

Як пишуть у ЗМІ, Лариса Сарган помічена в поширенні брудного і не завжди перевіреного матеріалу. Зокрема, повідомляється, що прес-секретар надмірно спекулює інформацією. У таких діяннях її вперше викрили у 2013-му році.
Крім того, працівники правового поля звернули увагу, що Лариса Сарган дуже часто публікує на своїй сторінці матеріали досудового розслідування. Представники цієї сфери зацікавилися: яким чином ця інформація потрапляє до Лариси, і чому вона публікує ці матеріали раніше, ніж вони з'являються на сайті Генпрокуратури. Разом з тим, експерти відзначили, що її публікації підхоплюють і поширюють ЗМІ, що може нашкодити ходу розслідування.

Варто відзначити, що Сарган не соромиться у своїх постах різких висловлювань на адресу політиків.

Статок

Інформація про доходи Лариси Сарган відсутня в ЗМІ.

Фото й відеоКраїна
Україна
Соцмережі