Дата народження
27 серпня 1962
Країна
Україна
Соцмережі

Лариса Веселовська

Веселовська Лариса Ігорівна: депутат Миколаївської міськради та екстравагантна захисниця тварин, яка гавкала на заступника мера

Веселовська Лариса Ігорівна: активна противниця евтаназії тварин, яка на екстреному засіданні протиепізоотичної комісії гавкнула на заступника міського голови.

Біографія

Лариса Ігорівна Веселовська (дівоче прізвище Салямова) народилася 27 серпня 1962 року.

Освіта

Лариса у 1985 році закінчила Одеський медичний інститут. За освітою - лікар-неонатолог.

Сім’я

Лариса заміжня. Обранця звати Сергій. Він закінчив Національний університет "Одеська морська академія". У Лариси та Сергія є донька Катерина. Вона теж за освітою медик.

Кар'єра

З серпня 1986 по січня 2000 року Веселовська працювала на посаді неонатолога у миколаївському пологовому будинку №2. З 1990 по 2007 рік вона була лікарем-неонатологом в обласній дитячій лікарні міста Миколаїв.

У 2015 році Лариса зайнялась суспільно-політичною діяльністю. Цього року вона вдало балотувалася до міської ради Миколаєва від партії "Опозиційний блок" (територіальний виборчий округ №15).

На момент виборів Веселовська була директором приватного підприємства "Катерина" (займається підбором домашнього персоналу: послуги няні, гувернантки, домробітниці, кухарі, доглядальниці, компаньйонки).

Миколаївська депутат є членом постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Активна захисниця прав тварин.

Інцидент з побиттям

У листопаді 2016 року партія "Опозиційний блок" повідомила про побиття Лариси Веселовської. "Близько 20 години депутат поверталася додому після роботи на окрузі у мікрорайоні Кульбакіно, коли до неї підійшли двоє чоловіків спортивної статури.

Кілька разів зловмисники вдарили депутата по голові, і навіть коли жінка впала на землю, продовжили наносити удари. Після побиття вони швидко зникли з місця злочину". На думку "Опозиційного блоку", напад був пов'язаний з політичною діяльністю Веселовської. Зловмисників правоохоронці не змогли знайти.

Інцидент з пограбуванням

Через рік після нападу, з Веселовською стався ще один неприємний інцидент. На парковці біля супермаркету був пограбований її автомобіль.

За даними ЗМІ, нападник "розбив скло машини і забрав з сидіння сумку з документами та 9 тисяч гривень". На грабіжника кинулися двоє людей, "однак той дістав ніж та заявив, що не поверне сумку, так як "йому нічого їсти". Через кілька днів сумку депутату повернули бездомні, а поліція затримала грабіжника.

Компромат

У 2016 році жителі одного з миколаївських мікрорайонів подали скаргу до міськради на депутата Ларису Веселовську. За словами мешканців, "Веселовська зловживає своїм становищем, так як годує бездомних тварин та переобладнала майданчик для білизни під парковку".

За інформацією ЗМІ, "у ході спілкування з мешканцями будинку з'ясувалося, що Веселовська за зверненням мешканців будинку пересунула майданчик для білизни, через те, що у дворі не було парковки та люди паркувалися на зеленій зоні".

Жителі сусіднього будинку також звернулися до Веселовської. "Та, написала звернення до департаменту ЖКГ, а люди не дочекавшись відповіді поскаржилися на депутата свого округу".

Веселовська є палкою захисницею прав тварин, через що вона потрапляла у скандали. Так, у липні 2018 року в міській раді Миколаєва сталася бійка між прихильниками та противниками евтаназії собак. На боці останніх була і депутат.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що "під час перерви сесії Миколаївської міськради ради у фойє мерії активісти-зоозахисники накинулися на директора КП "Центр захисту тварин" Олександра Голобродского, у результаті чого зав'язалася бійка".

Після бійки член "Центру відповідального поводження до тварин" Володимир Лісняк пригрозив Веселовській кримінальною відповідальністю за організацію хуліганського нападу ще однієї зоозахисниці, яка вкусила миколаївця Олексія Перро. Сама депутат заявила, що вона є волонтером, тому просто не може стати організатором бійок.

У квітні 2019 року під час екстреного засідання протиепізоотичної комісії, яка була зібрана через зафіксований випадок сказу у собаки, трапився курйозний епізод за участю Веселовської.

Як зазначають ЗМІ, "під час обговорення ситуації, що склалася у місті Лариса Веселовська стала заважати вести засідання". Тоді голова комісії віцемер Юрій Степанець попросив вийти Веселовську. У відповідь депутат у прямому сенсі слова гавкнула на Степанця.

У тому ж 2019 році, за даними миколаївської преси, депутат міськради, зробивши правопорушення, намагалася сховатися на авто та збити на пішохідному переході головного редактора Всеукраїнського журналу "Імена" Юрія Мініна.

Веселовська кинула автомобіль на пішохідному переході. Це побачив журналіст та зробив їй зауваження. Депутат же, "нічого не кажучи, сіла за кермо автомобіля і ледь не задавила Мініна.

Журналіст повідомив, що "потім вона здає назад, перетинає подвійну суцільну лінію, створивши аварійну ситуацію для інших авто, і залишає місце, де депутат створила правопорушення".

Декларація

У березні (з уточненнями в квітні) 2019 року Лариса Веселовська опублікувала електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє у Миколаєві квартирою (62,9 кв.м.). Там же у бізнес-центрі "Україна" вона знімає два нежитлових приміщення (обидва по 16,6 кв.м.). Чоловік Лариси має квартиру (56,1 кв.м.) в Одесі.

Сергій Веселовський пересувається на автомобілі Mitsubishi Outlander 2006 року випуску. Лариса Веселовська на правах користування транспортним засобом на підставі реєстраційного документа їздить на Peugeot 308 2012 року випуску.

З нематеріальних активів у депутата задекларований знак для товарів та послуг "Агентство "Катерина". Дохід Лариси від зайняття підприємницькою діяльністю у 2018 році склав 295,9 тисячі гривень. Згідно з декларацією, чоловік Веселовської грошей у минулому році не заробляв.

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) депутат Миколаївської міської ради вирішила не декларувати.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=bhWGKsW3BIc 

Дата народження
27 серпня 1962
Країна
Україна
Соцмережі