Дата народження
14 жовтня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Владислав Андрійович Каращук  — відоміший під сценічним ім'ям як LAUD, український співак та композитор, автор пісень. 2016 року взяв участь у шоу Голос країни, де дійшов до фіналу. Брав участь у Нацвідборі до Євробачення 2018.

Дата народження: 14 жовтня 1997 рік

Рідне місто: Київ

Влад Каращук із дитинства захоплювався музичним мистецтвом. Це і не дивно, адже хлопець народився у сім'ї професійних музикантів. Його батько – кларнетист, а мати – піаністка. У чотири роки маленький Влад уже вмів грати на гітарі. Та на цьому він, звичайно ж, не зупинився. У семирічному віці Влад Каращук зайнявся вокалом. Займався він і грою на саксофоні, але душа до цього не лежала і хлопець скоро покинув цю затію. Основне навчання у київській гімназії хлопець поєднував із відвідинами музичної школи за спеціальністю вокал та гітара. Зараз музикант говорить, що просто не мав іншого вибору, як зайнятися музикою.

Далі для Влада настав період активної участі у найрізноманітніших вокальних конкурсах для дітей. Такі музичні події, як «Крок до зірок», «Слов’янський базар», «Чорноморські ігри» не обходилися без участі юного Влада. Брав участь юнак і у відборі «Дитячого Євробачення» та на «Дитячій Новій Хвилі». Відзначимо, що на цих престижних конкурсах Влад Каращук часто ставав лауреатом чи дипломантом.

Свою вищу освіту Влад, не роздумуючи, пов’язав із музикою. Він закінчив Київський інститут музики імені Р. М. Глієра за напрямом естрадний вокал. Навчання в інституті хлопець поєднував із заняттями у філії American Music Academy.

У 2015 році Влад Каращук засвітився на музичному фестивалі Alfa Jazz Fest.

Однак величезну славу і любов фанатів він здобув лише у 2016 році, коли взяв участь у головному вокальному шоу України «Голос країни». На цьому проекті Владу, на жаль, не вдалося отримати перемогу, але до суперфіналу він дійшов, ставши улюбленцем публіки завдяки своїй незвичайній манері виконання та унікальному темброві. У шоу Влад виступав у команді Івана Дорна.

Так і почався новий етап у житті та кар’єрі Влада Каращука. Він взяв обрав собі цікаве сценічне ім’я LAUD. Він активно пише пісні та виступає. У 2016 році з’явився кліп на пісню «Відчуваю», а також нова відеоробота «Good morning», яка поєднала у собі хіп-хоп та джазові мотиви. Записана вона за участю репера Very the Jerry.

У 2017 році Влад Каращук представив публіці нову роботу – сингл «У цю ніч», який звучав на багатьох радіостанціях країни. А кліп на цю пісню переглянули майже півмільйона користувачів Youtube. У кліпі взяли участь молоді київські актори. На зйомках були задіяні різноманітні київські локації. Продюсує Влада Каращука Ігор Тарнапольський, який працює з Джамалою.

 Наступний сингл «Не залишай» теж продемонстрував талант молодого виконавця.

Влад Каращук не припиняє свій рух до музичних вершин. У 2018 році він став фіналістом національного відбору на вокальний конкурс «Євробачення». Виступав співак із піснею «Waiting». Влад не засмутився, що не здобув перемогу, бо, за його словами, важливішим є отриманий досвід і те, що він показує свою творчість на великій сцені.

Зараз Влад Каращук працює над дебютним альбомом, в який увійде переважно танцювальна музика.

Особисте життя

Про особисте життя співака мало що відомо. В одному із інтерв’ю Влад розповів, які дівчата йому подобаються. Зізнався, що не має якогось визначеного критерію, але цінує креатив і почуття гумору. Також дівчина має бути активною і веселою.

Свій ідеал юнак таки зустрів. Його обраницею стала Аліна Косенко. Імовірно, дівчина працює в команді співака, а також Джамали й інших зірок.

Чутки і скандали

Ще у дитячому віці Влад брав участь у Міжнародному конкурсі класичної гітари. У залі його підтримував викладач Володимир Гуменюк. За умовами конкурсу треба було відіграти три п’єси. Першу хлопець відіграв прекрасно, але потім зробив розгублену паузу і поглядом шукав викладача. Так було після кожної п’єси. Юнак завершив виконання майже зі сльозами. Коли викладач після виступу запитав, що сталося, Влад пояснив. Виявляється, він подумав, що грав жахливо, адже абсолютно ніхто не аплодував. Однак так і мало бути за умовами конкурсу.

На шоу «Голос країни» Влада Каращука неодноразово порівнювали з Іваном Дорном.

Статки

Доходи Влада Каращука не підраховані пресою. Відомо, що білети на концерти виконавця стартують від 300 грн.

Дата народження
14 жовтня 1997
Країна
Україна
Соцмережі