Дата народження
15 березня 1970
Країна
Україна
Соцмережі
957

Леонід Пасічник

Військовик, діяч органів державної безпеки, проросійський сепаратист. З 25 листопада 2017 року виконує обов'язки глави Луганської народної республіки, яка визнана в Україні терористичною організацією. 

Дата народження:
15.03.1970 р.
Рідне місто:
Луганськ

Коли Льоні виповнилося 5 років, він з сім'єю переїхав у Магадан. Там його батько працював на золотих копальнях.

Після школи Леонід переїхав у Донецьк. Там він вступив до Вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв'язку.

Пізніше Леонід Пасічник побудував кар'єру в структурі Служби безпеки України. Він дослужився до звання полковника. В СБУ Пасічник обіймав керівні посади по Луганській області.

У 2013-му році, перед Евромайданом, Леонід покинув службу. Він пішов на пенсію за вислугою років.

Рік по тому, коли на Донбасі розгорілася війна, Леонід Пасічник перейшов на бік сепаратистів. У створеній Луганській Народній Республіці він зайняв пост міністра держбезпеки.

У 2017-му році Пасічник став виконуючим обов'язки глави ЛНР.

Особисте життя

Про сім'ю Леоніда Пасічника в пресі не повідомляється.

Скандали

Леоніда Пасічника називають покровителем контрабандистів у ЛНР. Його також вважають замішаним в корупційних схемах самопроголошеної республіки. Як повідомляють деякі джерела, у 2014-му році Леонід Пасічник був відповідальним за покупку харчових продуктів у Росії. Як підсумок, ціни, зазначені в документації покупця, дуже відрізнялися від реальних розцінок продавця. Вони були завищені майже в 3 рази. Так, тільки на закупівлі картоплі Пасічник отримав навар розміром 3,5-4 млн руб.

У пресі також повідомляється про причетність Леоніда Пасічника до контрабанди вугільних і паливно-мастильних матеріалів. У реалізації цієї справи йому допомагають старі зв'язки в колах силовиків України і Росії. Крім того, деякі інсайдери свідчать про те, що Пасічник причетний до обігу зброї в ЛНР.

З чуток, Леонід Пасічник був найближчим підручним Ігоря Плотницького. Він нібито займався ліквідацією осіб, неугодних ватажкові ЛНР. На його кривавий рахунок списують смерті Олександра Бєднова та Олексія Мозгового.

Цікаво, що у 2017-му році міністр держбезпеки ЛНР очолив самопроголошену республіку за досить підозрілих обставин. Тодішній глава ЛНР Ігор Плотницький залишив свою посаду, посилаючись на погане здоров'я. Але цей факт піддається великим сумнівам. Річ у тім, що незадовго до цього міністр МВС ЛНР Ігор Корнет фактично спробував влаштувати збройний переворот із захопленням адміністрації. У ході був підірваний автомобіль з Ігорем Плотницьким. Варто відзначити, що напередодні Плотницький відвідав Москву.

Здійснити це йому не вдалося, але Плотницький чомусь вирішив поступитися своїм місцем Пасічнику. Новий вождь ЛНР зазначив, що продовжить курс возз'єднання з Росією.

Статок

Леонід Пасічник не подав до відкритих джерелах інформацію про свої доходи.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\25-28\28.02\Леонид Пасечник.jpg

Дата народження
15 березня 1970
Країна
Україна
Соцмережі