Дата народження
19 жовтня 1987
Соцмережі

Телеведуча, актриса

Дата народження: 19.10.1987 р.

Рідне місто: Хмельницький

Зірка телешоу «Орел і решка» Леся Никитюк народилася в простій родині. Здобувши середню освіту, дівчина вступила до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Серйозне навчання вона поєднувала з балаганною творчістю. У студентські роки Леся брала участь в команді КВК, яка називалася «Торнадо Люкс». Їх постановка «Галя, я в маршрутці» здобула величезну популярність в мережі. Відео зібрало понад 5 млн переглядів на YouTube.

У 2009-му році Леся Никитюк засвітилася в «Бігуді-шоу».

У 2011-му році дівчина разом з подругою Ольгою Панасенко брала участь в програмі «Розсміши коміка». Їм вдалося насмішити на 10 тис. грн.

Через рік на цьому ж шоу дівчата заробили 50 тис. грн., А трохи пізніше - 20 тис. грн.

У тому ж 2012-му році Леся Никитюк почала кар'єру телеведучої. Вона замінила Жанну Бадоєву в програмі про подорожі «Орел і решка».

Уже в 2013-му році Леся Никитюк випустила свою авторську програму про шоу-бізнес. Передача отримала назву «Леся-ЗдЄся». Шоу транслювалося на каналі «К1».

У 2015-му році Леся Никитюк знялася в кліпі Світлани Лободи на пісню «Пора додому». У відео також можна побачити інших ведучих шоу «Орел і решка»

У 2015-му році Лесі довелося перервати подорож навколо світу, що проходить в рамках програми «Орел і решка». Причиною послужив вихід її авторського телешоу «Навколо М». Його прем'єра відбулася на українському телеканалі «Інтер». Програма також транслювалася на російському каналі «Пятница!». У російській версії шоу отримало вже знайому назву «Леся- ЗдЄся». У своїй передачі гумористка-ведуча розповідала про чоловіків.

З 2016-му році популярна ведуча отримала премію «ТЕФІ» за яскраву участь в шоу «Орел і решка». Ще однією нагородою цього року стала премія від «Телетріумфу». В кінці того ж року Леся Никитюк проявила ще одну сторону свого таланту, знявшись в еротичній фотосесії для журналу «XXL».

У 2017-му році Леся Никитюк стала ведучою і капітаном жіночої команди на шоу «Хто зверху?» («Новий канал»).

У тому ж році Леся стала зірковою учасницею проекту «Ліга сміху».

Леся Никитюк володіє великою кількістю творчих нагород. Вона визнана кращою телеведучою і найкрасивішою жінкою України за оцінкою «Viva!».

Особисте життя

У 2017-му році Леся Никитюк повідомила, що заручена і незабаром вийде заміж. Її обранцем став сусід, що живе через стіну.

Скандали

У 2018-му році стало відомо, як Леся Никитюк зіпсувала відпочинок російській туристці. Про це розповіла росіянка Ксенія Лятіна. Вона повідомила, що в 2014-му році Леся накинулася на групу росіян  на відпочинку. Це сталося в одному з іспанських готелів. Телеведуча кричала, що ці люди вбивають її рідних в Україні. Вона вимагала в адміністрації готелю виселити цих туристів. Заспокоювати телезірку довелося охороні. Леся тоді пообіцяла піти з телебачення.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
19 жовтня 1987
Соцмережі