Дата народження
29 травня 1989
Країна
Україна
Соцмережі
123

Леся Цуренко

Леся Цуренко - українська професійна тенісистка, переможниця чотирьох турнірів WTA в одиночному розряді, друга ракетка України станом на 5 березня 2018 року (40-ий номер світового рейтингу).

Біографія

Леся Цуренко народилася в 1989 році в Рівненській області. Майбутня зірка тенісу з «хорошої сім'ї». Її батько Віктор працював в атомній енергетиці, а мати Лариса - економіст. Леся Цуренко почала займатися тенісом вже з шести років. Захоплення юної спортсменки всіляко підтримувалися сім'єю. Крім кар'єри в спорті отримала вищу освіту і закінчила столичний Університет фізкультури.

Кар'єра

Леся Цуренко починає професійну кар'єру в 2007 році. Активно грає на різних турнірах і здобуває необхідний досвід. Перший успіх до української тенісистки приходить у 2013 році, коли вона виходить в півфінал турніру WTA Premier. Також проходить кваліфікаційний відбір на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Кар'єра тенісистки почала стрімко розвиватися в 2015 році, коли Леся Цуренко виграє в турнірі WTА. Українка стає кращою в Istanbul Cup 2015. Також у той період спортсменка виграє престижні змагання в Глазго і Абіерто.

Найбільшим кар'єрним успіхом Цуренко на сьогодні варто назвати вихід у четверте коло Відкритого чемпіонату США в 2016 році. Також спортсменка успішно виступає на турнірі «Великого шолома» в Франції. Однак також не проходить далі четвертого кола.

Досягнення

Леся Цуренко - одна з найбільш успішних тенісисток України. Є другою «ракеткою країни». Влітку 2018 року піднялася до 34 місця в рейтингу кращих тенісисток у світі. За час виступів на професійних кортах Леся Цуренко шість разів перемагала в турнірах ITF. Українка також успішно представляла Україну на Кубку Федерації, перемігши на матчах турніру 13 разів.

Чутки і скандали

Леся Цуренко критикувалася за свою участь у різних спортивних заходах на території Росії. Фанати тенісу і патріотична громадськість не схвалили виступи однієї з кращих тенісисток планети в сусідній країні.

Спортсменка також шокувала громадськість зізнанням у тому, що регулярно займається з психологом. Фахівці допомагають тенісистці вирішувати особисті проблеми і справлятися зі стресом від змагань.

Статки і джерела доходів

Леся Цуренко - одна з найбільш високооплачуваних тенісисток України. За час участі в різних міжнародних турнірах отримала сотні тисяч доларів в якості преміальних. Згідно з інформацією від джерел, лише в 2017 році Цуренко заробила на корті понад півмільйона доларів.

Також має спонсорські контракти, які також їй приносять дохід в декілька десятків тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Леся Цуренко заявляє, що не має постійних стосунків. Тенісистка постійно виступає і подорожує, що не дає можливості приділяти увагу особистому життю.

Фото і відео

Дата народження
29 травня 1989
Країна
Україна
Соцмережі