Дата народження
17 червня 1949
Країна
Україна
Соцмережі

Український співак, шоумен. Багато пісень скеровані на дитячу аудиторію. Заслужений артист України (з 2002). Брат продюсера Володимира Бебешка.

Дата народження: 17.06.1949 р.
Рідне місто:
Стрий (Львівська область)

Левко Дурко – веселий псевдонім артиста. Його справжнє ім'я – Леонтій Володимирович Бебешко. Основна частина його творчості представляє собою дитячі пісні. Левко Дурко доводиться старшим братом українському продюсеру і музиканту Володимиру Бебешку.

До музичного захоплення обох братів привів батько. Він навчив своїх синів музиціювати та складати музику.

Ще в шкільні роки Левко Дурко став справжньою зіркою. Він любив пародіювати популярних артистів, що викликало пошану в дитячому товаристві. У старших класах Левко Дурко зрозумів, що хоче присвятити своє життя мистецтву. Хлопець мав намір стати артистом, але батько, який прищепив йому творчу пристрасть, перешкодив цьому. Він пояснив, що займатися музикою можна у вільний час. Крім того, у кожної людини повинна бути професія. Так Левко Дурко проявив хазяйновитість і подався в спорт. Спершу юнак відучився в сільськогосподарському технікумі, а потім – в інституті фізкультури. Проте освоєні професії йому не знадобилися.

Левко Дурко почав підробляти на весіллях як музикант. Але такий промисел не надто задовольняв його амбіції.

Так, у 1989-му році він записав свою першу демо-пісню і відправив у кілька студій Словаччини. Створити аудіозапис йому допоміг молодший брат Володимир Бебешко, який до того моменту освоїв звукорежисуру. Варто відзначити, що на записі Левко Дурко спародіював музиканта з групи «Сестрички Віки», своєї зовиці, виконавши її пісню «Їду в Югославію».

Незабаром, у 1995-му році артист записав свій перший альбом. Платівка отримала назву «Супер-хіт». У Канаді вийшов його перший альбом дитячих пісень. Він мав назву «Веселі пригоди Левка Дурка».

Пізніше Левко Дурко відкрив свою дитячу студію «Фенікс». З того моменту він зосередився на створенні дитячого контенту, хоча його знають і люблять також дорослі слухачі.

Левко Дурко не обмежується музикою. Він також веде розважальні телешоу.

Особисте життя

Левко Дурко був двічі одружений.

Його перша дружина мала російське коріння. Після деякого часу спільного життя пара розлучилася. За словами Левка, обраниця не сприймала його творчість. Проте в цьому шлюбі народилося на світ двоє дітей: син Захар і дочка Зоряна. Відомо, що після розлучення колишня дружина Левка поїхала в Італію.

Другою дружиною артиста стала пані, на ім'я Лідія. Примітно, що вона молодша за Левка на 26 років. У союзі з нею народилася дочка Ірина.

Статок

Інформація про доходи Левка Дурка не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

Дата народження
17 червня 1949
Країна
Україна
Соцмережі