Дата народження
19 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Українська телеведуча. Володарка премій «Телезірка» та «Телетріумф». Володіє англійською та французькою мовами. Крім основної професії, Лідія ще успішно займається своїм соціальним проектом «Здійснити мрію», мета якого — реалізувати мрії важкохворих дітей в Україні.До серпня 2010 року перебувала у цивільному шлюбі з ведучим Андрієм Доманським, з яким має доньку Василину.

Дата народження: 19.09.1977 р.

Рідне місто: Київ

Лідія Таран - спадкова журналістка. Її батьки працювали в цій сфері. З дитинства вона ненавиділа журналістику, оскільки робота забирала в неї батьків. Мами і тата дуже часто не було поруч. Залишаючись без їх нагляду, Ліда прогулювала школу. Замість занять вона пропадала в бібліотеці, занурюючись у світ літератури. Незважаючи на систематичні прогули, у дівчинки були гарні оцінки.

Після школи Лідія Таран планувала вступити на факультет міжнародних відносин, але реалізувати бажане їй не вдалося. Як пізніше розповідала Ліда, вона не знала, куди податися. Недовго думаючи, вона взяла варіант з поверхні та поступила на журналістський факультет КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Ця новина не занадто ощасливила її батьків. Батько запевнив, що не допомагатиме дочці своїми зв'язками, в професії вона буде досягати всього сама.

Свою кар'єру Ліда почала ще в студентські роки.

У 1994-му році вона стала ведучою інформаційно-розважальної програми на радіо «Промінь». Там вона пропрацювала всього рік.

У 1995-му році Лідія Таран поєднувала роботу ведучої та редактора на кількох радіостанціях.

У 1998-му році дівчина перейшла на телебачення. Її першою роботою на ТБ стала посада репортера «Нового каналу». Як пізніше розповідала Лідія Таран, отримати цю посаду їй допоміг перехожий. Біля студії «Нового каналу» вона підловила працівника, якій виходив. Дівчина поцікавилася, як отримати роботу на цьому каналі. Добрий перехожий повідав їй спосіб. Так Ліда потрапила в телевізор ... На «Новому каналі» Лідія Таран працювала до 2004-го року.

У 2005-му році вона зайняла пост ведучої новин на «5 каналі».

У 2009-му році Лідія Таран перейшла на канал «1 + 1», де стала ведучою програм «Я люблю Україну», «Сніданок з 1 + 1» і «ТСН». Паралельно вона вела шоу «Про футбол» на каналі «2 + 2».

Лідія Таран має престижні нагороди «Телезірка» і «Телетріумф».

Ведуча також бере участь у різних телешоу.

Зірка екрану активно займається благодійністю.

Особисте життя

Першим чоловіком Лідії Таран був телеведучий Андрій Доманський. З ним вона жила в цивільному шлюбі до 2010-го року. У 2007-му році у пари народилася дочка Василина.

Скандали

У 2017-му році в пресі з'явилися чутки про скандал, який спровокувала Лідія Таран. Разом з дочкою телеведуча відправилася в магазин. Українською Ліда звернулася до продавчині, яка не поспішала відповідати. Це підірвало зірку екрану. Таран закричала про те, що необхідно знати державну мову. Потім вона обсипала продавчиню і магазин погрозами. Лідія повідомила, що закриє лавочку і більше не буде її відвідувати. Потім телеведуча вибігла з магазину без покупок.

Пізніше з'ясувалося, що продавчиня є україномовною. Вона не змогла швидко обслужити клієнтку, оскільки працює в магазині пару днів і не відразу згадала, де знаходиться необхідний товар.

Статок

У 2011 році виступ Лідії Таран на корпоративі обходився в 3 тис. USD.

Дата народження
19 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі