Країна
Україна
Соцмережі

Лера Бородіна, засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look! і співзасновниця б'юті-простору G.Bar. Також є співвласником у "So DODO". Мама двох дочок.

Біографія

З'явилася на світ у 1987 році в Києві. Почала вчитися в Національному університеті театру, кіно і телебачення імені Капенка- Карого, але пішла з другого курсу.

Є старший брат і молодша сестра. Мама - музикант, мріяла грати в оркестрі, але змушена була відмовитися від кар'єри заради дітей. Тато - архітектор, мріяв про кар'єру юриста для дочки.

Кар'єра

Почала свій кар'єрний шлях у 15 років - працювала кореспондентом журналістського гуртка при Будинку Молоді. Користувалася статусом журналіста для проходу за лаштунки на концертах.

Вивчивши внутрішній устрій і потреби виконавців, стала працювати PR агентом і менеджером. Співпрацювала з групою «Сплін», Авраамом Руссо, групою «Мультфільми», співачкою Глюкозою.

У 2006 році у віці 19-ти років очолила маркетинговий департамент стенд-ап шоу «Камеді Клаб Україна».

З 2008 року займається приватним підприємництвом, відкрила власне агентство з просування. У 2011 році під час загальної кризи цей бізнес довелося згорнути.

У 2013 році заснувала власний проект із прокату дорогих вечірніх суконь від відомих брендів «Oh My Look!»

Досягнення

Власниця, ідейний натхненник і директор сервісу з прокату святкових убрань і аксесуарів «Oh My Look!», мережі салонів краси «G.Bar» (спільно з Сабіною Мусіною) і концептуального магазину «SO DODO» (у співавторстві з Надією Дорофеєвою).

Аудиторія особистої сторінки в соціальної мережі Facebook - близько 22 тисяч читачів, у мережі Instagram - понад 138 тисяч.

Чутки і скандали

На початок бізнес-стартапу «Oh My Look!» вклала близько 100 тисяч доларів власних накопичень. Інвестиції поки не окупилися.

Сукні для прокату купує сама і отримує від українських зірок - співачок Злати Огнєвич, Анастасії Приходько, ведучої Катерини Осадчої.

Розлучилася з першим чоловіком через різницю в поглядах на місце жінки в родині: Лері були цікаві нові проекти, а Антон бачив її домогосподаркою.

Джерело доходу і статки

Основне джерело доходу - проект по прокату суконь.

Особисте життя і сім'я

Перший шлюб із шоу-меном Антоном Лірником розпався. Від шлюбу з Лерою Бородіною залишилася жити їх спільна дочка Софія (2009 р.н.).

З 2012 року перебуває в цивільному шлюбі з Андрієм Шабановим. Він має сина від першого шлюбу - Роберта (2002 р.н). Син живе з мамою в одній із зарубіжних країн.

Є спільна дочка Марія (2015 р.н.)

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=1VY1VD46wyUКраїна
Україна
Соцмережі