Дата народження
17 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Лілія Літковська

Український дизайнер. На даний момент колекції Litkovskaya представлені в магазинах Парижа, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Токіо, Москви і Києва, а з вересня 2014 року її колекції продаються в одному з найбільших світових ритейлерів Opening Ceremony.

Дата народження:
17.01.1982 р.
Рідне місто:
Київ

Лілія Літковська - один з найскандальніших і яскравих фешн-дизайнерів України.
До світу моди її долучили ще в ранньому дитинстві. Дідусь Лілі працював у швейному цеху. Онука дуже любила проводити з ним час на роботі. З роками її захопленість модою лише зростала. Юна Лілія Літковська збирала вирізки з модних журналів і мріяла стати модельєром. У студентські роки вона шила одяг для себе і під замовлення однокурсникам.

У 2006-му році Лілія Літковська почала реалізовувати свої модні ідеї в повній мірі. З цього моменту вона стала співпрацювати з молодими фешн-дизайнерами.

У 2008-му році Лілія Літковська долучилася до дизайнерської студії «ANNLEE». Дещо пізніше вона стала стилістом музичних гуртів «Тартак» і «Таліта Кум». Ліля створювала образи артистів для зйомок кліпів. Це привело Літковську в кіно. Перед нею постав непростий вибір. Лілія отримала шанс реалізувати себе як художник по костюмах у кіно. Така можливість стала вельми привабливою для молодого дизайнера одягу. Але зайнятість в кінематографі не дозволила б Літковській проявити себе в фешн-індустрії. Однак Лілія віддала перевагу світу моди, хоча спочатку підробляла в різних проектах. Цьому сприяла її діяльність в компанії «ANNLEE», клієнтами якої були вершки українського шоу-бізу. У їх числі була Світлана Лобода. Саме вона запропонувала Лілі роботу на телепроекті «Шанс». Літковська не упустила таку можливість.

Згодом ідеї Лілії Літковської ставали все більш авангардними.
У 2009-му році вона заснувала власний бренд «Litkovskaya». Свою першу колекцію дизайнер представила на Українському тижні моди. У цьому ж році журнал «ELLE» назвав Лілію Літковську кращої серед дизайнерів жіночого одягу.

У 2013-му році журнал «Vogue» (Італія) включив українську модельєрку в топ-200 найбільш перспективних фешн-дизайнерів світу. У цьому ж році бренд «Litkovskaya» вийшов на міжнародний ринок.

У 2014-му році наряди від цього дизайнера почав продавати один з найбільших ритейлерів «Opening Ceremony».

Колекції Лілії Літковської також представлені в магазинах Парижа, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Токіо, Москви і Києва.

Цей модельєр має безліч професійних нагород і титулів. Серед її клієнтів представники політикуму і шоу-бізнесу.

Займаючись дизайном одягу, Лілія Літковська забезпечує імідж-мейкінг зірок.

Особисте життя

Про особисте життя модельєра в пресі не згадується.

Скандали

У 2008-му році в одному зі своїх інтерв'ю Лілія Літковська зізналася, що одягається в секонд-хенді. Вона повідомила, що там же підбирає одяг деяким зіркам шоу-бізнесу.

Статок

Інформація про доходи Лілі журналістам не відома. Як повідомляє дизайнер, трикотажний одяг її бренду обходиться від 100 USD. Вартість вечірньої сукні становить від 800 USD.

Дата народження
17 січня 1982
Країна
Україна
Соцмережі