Дата народження
14 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі
1176

Лілія Підкопаєва

Лілія Подкопаєва - українська спортсменка (спортивна гімнастика). Заслужений майстер спорту України (1994). Суддя міжнародної категорії. Володарка Кубка Європи (1995), 45 золотих, 21 срібних і 14 бронзових медалей. Абсолютна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики (1995), чемпіонка Європи (1996), Олімпійська чемпіонка ігор в Атланті (1996). 

Біографія

Лілія Подкопаєва - уродженка Донецька. Починає займатися спортивною гімнастикою в 5 років з ініціативи бабусі.

Кар'єра

Стає знаменитою спортсменкою вже в 18 років. У 1996 року на Олімпійських іграх в Атланті виграє золото в категоріях «абсолютна першість» і «вільні вправи». Ім'я Лілії Подкопаєвої назавжди залишиться в історії спорту, так як вона є єдиною спортсменкою, яка зробила подвійне сальто назад вперед з поворотом на 180 градусів.

Активно виступала в спортивній гімнастиці протягом 90-х років. У новому тисячолітті займається організаторською і благодійною роботою. Активно знімається на телебаченні. Організовувала міжнародний турнір «Золота лілія».

Лілія Подкопаєва зуміла здобути вищу освіту. Має дипломи Національного університету фізичного виховання і Донецької державної академії управління.

У 2006 році зайняла одне з призових місць на телепроекті «Танці з зірками». У 2008 році представляла Україну на танцювальному «Євробаченні», на якому посіла третє місце.

Нині постійно проживає в США, де займається тренерською роботою.

Досягнення

Лілія Подкопаєва - одна з найбільш знаменитих і титулованих спортсменок в історії України. Абсолютна чемпіонка світу, володарка Кубка Європи, чемпіонка Олімпійських ігор. За свою кар'єру Лілія Подкопаєва виграла 45 золотих, 21 срібну і 14 бронзових медалей. Володарка Ордена Святої Ольги та нагороди «За мужність».

Чутки і скандали

Цілою низкою скандалів відзначилося розлучення Лілії Подкопаєвої з Тимофієм Нагорним. Колишнє подружжя довгий час через ЗМІ «з'ясовувало стосунки» і обмінювалися взаємними звинуваченнями. Колишній чоловік звинувачував спортсменку і телеведучу в побоях. Лілія не залишилася в боргу і заявила, що її чоловік - шахрай і ховав від неї спільно нажите майно.

Статки і джерела доходів

Інформації про фінансовий стан Лілії Подкопаєвої в відкритих джерелах не знайдено. У минулому спортсменка заявляла, що є забезпеченою жінкою і заробляє великі гроші на своєму імені. Так, її проект «Золота Лілія» оцінювався в більш ніж 1 мільйон доларів. Також вона заробляла на своїх проектах на телебаченні. Активно знімалася в рекламі і займалася з молодими спортсменами. Повідомлялося, що за підсумками розлучення з колишнім чоловіком-мільйонером Тимофієм Нагорним вона залишилися забезпеченою жінкою, оскільки чоловік погодився задовольнити її фінансові претензії. Зараз Лілія Подкопаєва проживає і працює в США, де тренує молодих спортсменів. Суми контрактів спортсменки в США - не розкриваються.

Сім'я і особисте життя

Лілія Подкопаєва три рази була у шлюбі. Першим чоловіком чемпіонки був донецький бізнесмен Тимофій Нагорний, від шлюбу з якою у неї є прийомний син Вадим і рідна дочка Кароліна. Другим чоловіком Лілії був бізнесмен Віктор Костирко. На даний момент гімнастка перебуває у шлюбі з американським підприємцем українського походження Ігорем Дубинським. Подружжя живе в США.

Фото і відео

Дата народження
14 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі