Дата народження
09 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Фешн-дизайнер, президент Синдикату Моди України, глава експертного комітету Ради Моди

Дата народження: 09.12.1968 р.

Рідне місто: Вінниця

Мати Лілії - викладач німецької мови, батько - спортсмен. Батьки намагалися дати дівчинці різнобічний розвиток. Лілія займалася музикою, волейболом і легкою атлетикою.

Закінчивши школу, Лілія Пустовіт переїхала до Києва. Там вона стала студенткою технологічного інституту легкої промисловості. Лілія вчилася на швейному відділенні. Ставши дипломованим фахівцем, дівчина почала працювати на швейній фабриці в Молдавії. Там вона зайняла пост головного художника, але незабаром покинула його.

На початку 90-х рр. Лілія Пустовіт поїхала з Молдавії. Вона повернулася на батьківщину і осіла в Києві. У столиці дизайнер отримала посаду в центрі моди «Екста». На його базі вона створила свою першу колекцію одягу.

Через 4 роки Лілія презентувала свою колекцію на виставці у Франції. У тому ж році Лілія почала стажуватися в Парижі.

У 1996-му році Лілія вперше отримала престижну премію «Золотий ґудзик» на фестивалі «InVogue» (Вільнюс, Литва). На цьому заході її примітив фешн-дизайнер Даніель Ештер. Він запропонував співпрацю українському модельєру. Так Лілія стала одним з фахівців в паризькому будинку моди «Daniel Hechter».

Пропрацювавши рік у Франції, Лілія Пустовіт повернулася в українську столицю. Нею керувало бажання створити власний бренд, який переверне уявлення про українську моду.

Так в 1998-му році з'явився модний бренд «POUSTOVIT». З того моменту колекції Лілії Пустовіт регулярно демонструються на українському і російському тижнях моди.

У 2008-му році вбрання Лілії Пустовіт були представлені на лондонському тижні моди. Після цієї події одяг від українського дизайнера почали продавати в найвідоміших концепт-сторах Лондона, Парижа і Токіо.

У 2011-му році Лілія стала співпрацювати з брендом Braska. Спеціально для нього вона створює взуття та аксесуари. У тому ж році український модельєр виявила свій талант в незвичайному проекті. Вона стала розробником дизайну інтерфейсу для смартфонів «Nokia Belle».

У 2014-му році Лілія Пустовіт створила сукню для дружини українського президента - Марини Порошенко. Її перша леді одягала на церемонію інавгурації президента.

Особисте життя

У 2013-му році популярний фешн-дизайнер Лілія Пустовіт вперше вийшла заміж. Її обранцем став Ігор Кириков, ресторатор із Києва. У цьому ж році у пари народилася дочка. Її назвали Лізою.

Статок

У 1996-му році, коли Лілія працювала в Будинку моди «Daniel Hechter», її щомісячний дохід становив 3 тис. USD в місяць.

Про поточні доходи дизайнера пресі невідомо.

Дата народження
09 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі