Дата народження
31 серпня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Лілія Рогачко

Рогачко Лілія Олександрівна: абаканський вахтер, депутат міськради і колишня повелителька одеської реклами

Рогачко Лілія Олександрівна - один з ключових працівників мера Олексія Костусєва, яка була володаркою зовнішньої реклами міста.

Біографія

Рогачко Лілія Олександрівна народилася 31 серпня 1968 року у місті Сімферополі (Крим).

Освіта

У 1993 році Лілія закінчила педагогічний інститут у місті Абакан (Хакасія, РФ) і отримала диплом за спеціальністю "вчитель історії".

Сім'я

Лілія Рогачко перебуває у відносинах з підприємцем Сергієм Довганем.

Кар'єра

Трудова діяльність Лілії Рогачко почалася ще у студентські роки. Пів року (серпень-грудень) 1987 вона була збиральницею у цеху ВО «ПОЛІМЕР», на заводі «Стройдеталь». 

Кілька місяців 1988 року на абаканській дистанції цивільних споруд «КРАСНЖД» Рогачко працювала вахтером. У тому ж році перейшла на роботу в артіль старателів «Рудная», де працювала на посаді касира-діловода.

Після цього вона переїхала у Біляївку Одеської області, де п'ять років була керівником гуртка у місцевому Будинку піонерів. З 1993 по 1996 рік Лілія Рогачко працювала у відділення «Ощадбанку». Спочатку інспектором з кадрів, а потім старшим контролером-касиром в обмінному пункті.

Наступні чотири роки вона провела у районній адміністрації Біляївки на посаді головного фахівця із захисту прав споживачів. Десять років Лілія керувала рекламною фірмою «Сіті».

З 2010 році вона очолювала управління реклами, а трохи пізніше департамент аналітики та контролю в одеській міській раді. З червня 2013 по квітень 2014 року Рогачук виконувала обов'язки голови Київського району Одеси. На початку 2015 року вона пару місяців була заступником компанії «Дечеіс-Консалтинг Груп», де займалася питаннями піару. З того часу є безробітною.

За один 2015 рік Лілія Рогачко встигла двічі взяти участь у виборах до Одеської міської ради. Березневі проміжні вибори на окрузі №59 вона програла, а через пів року вже на чергових виборах Рогачко здобула перемогу на окрузі №28. За кілька місяців між виборами Лілія встигла поміняти не тільки номер виборчої дільниці, а й політичну силу від якої вона балотувалася.

Якщо навесні Лілія була представницею "Морської партії Ківалова", то восени йшла, як кандидат від "Опозиційного блоку". 

У сьомому скликанні Рогачко є заступником голови однойменної фракції. Лілія Рогачко - член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

Компромат

За даними одеської преси Лілія Рогачко - ставлениця підприємців Василя Хмельницького та Миколи Баграєва. Незамінною вона була і для одеського очільника Олексія Костусєва.

На посаді директора управління реклами у міській раді Рогачко кілька разів потрапляла в скандали. У квітні 2011 року напередодні Дня визволення Одеси, "на вулицях міста-героя з'явилися білборди із зображенням румунських солдатів, які воювали на боці гітлерівської Німеччини.

Даний "креатив", узгоджений з мерією і оплачений нею до свята, зображував воїнів-танкістів на легендарному Т-34, моряків-визволителів біля Потьомкінських сходів ... і румунську кулеметну обслугу - в самому низу!"

Майже через рік, в березні 2012 року, розгорівся навколо Лілії ще один скандал. Управління реклами, яким вона керувала, "розгорнуло масштабну кампанію з демонтажу рекламних носіїв неугодних фірм, особливо - «Діагональ» і «Пілот», які конфліктували з керівництвом відомства. Перевага у видачі дозволів віддавалася фірмі «СІТІ-РТМ», директором якої був цивільний чоловік Лілії Рогачко - Сергій Довгань".

Декларація

У березні 2019 року Лілія Рогачко подала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У депутата міськради є одна квартира (130 кв.м.), нежитлові приміщення офісу-магазину (130 кв.м.) та спарковочне місце (16,9 кв.м) в Одесі. У селищі Затока їй належить дві земельні ділянки (349 і 366 кв.м) і два дачних будинки (56,6 і 108,2 кв.м.).

Пересувається Лілія Рогачко на Volkswagen Touareg 2011 випуску. У 2017 році вона придбала його за сто тисяч гривень. 

Єдиним джерелом доходів непрацюючої Лілії Рогачко є здача нерухомості. За 2018 рік вона отримала 282 тисяч гривень.

Банківських рахунків у депутата немає. Готівковими коштами вона задекларувала 36,5 тисячі доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=ozsiEYdY-2Q 

Дата народження
31 серпня 1968
Країна
Україна
Соцмережі