Країна
Україна
Соцмережі

Ліна Верес

Хореограф. Засновниця балету "Форсайт". Дружина хореографа-постановника Олександра Лещенка.

Рідне місто:
Вінниця

Ліна Верес з дитинства захоплюється танцями. Свої хореографічні заняття вона почала з народних танців, а пізніше взялася за спортивні. Середню освіту Ліна отримувала в школі №35. Відразу після здобуття середньої освіти дівчина переїхала до Києва. Як пізніше зізналася Ліна Верес, спочатку в столиці їй було зовсім несолодко. Основною метою дівчини служило створення шоу-балету. Через деякий час Ліна завела професійні контакти, знайшла однодумців і сколотила танцювальну групу. Далі все доводилося робити виключно своїми силами. Зараз Ліна стверджує: якщо слідувати за покликом серця і вірити у свою справу — задумане неодмінно вдасться.

У 2006-му році Ліна Верес заснувала шоу-балет «Foresight». Художнім керівником балету став Олександр Лещенко. «Foresight» досить швидко здобув популярність і визнання експертів. Свої шоу-програми колектив презентує не тільки на українських майданчиках. Разом з «Foresight» Ліна Верес часто виступає в багатьох країнах Європи. «Foresight» також користується популярністю в Туреччині, Китаї та інших країнах.

У 2010-му році «Foresight» став найкращим шоу-балетом країни за версією «Фаворити успіху». Аналогічні звання колектив отримував протягом 2011-2015 років.
Успіх Ліни Верес і її балету обумовлений нестандартним підходом, що робить номери унікальними. Верес змішує не тільки різні танцювальні стилі в одній постановці, вона також вносить в перформанси елементи акробатики та вокальних номерів. Серед хітів «Foresight» такі постановки, як: «Попелюшка», «Піноккіо в Чикаго» та «Снігова королева».

Ліна Верес і «Foresight» співпрацюють з багатьма зірками шоу-бізнесу. Серед них Rihanna, Віталій Козловський та Олександр Рибак.

Особисте життя

У 2013-му році Ліна Верес розпрощалася з холостяцьким життям. Її обранцем став партнер по проекту Олександр Лещенко. Перш ніж піти під вінець, пара зустрічалася близько 5-ти років. Як згадує Саша, їхній роман розвивався дуже непомітно. Довгий час вони з Ліною були просто колегами.

Пізніше подружжя повідомило, що планує обвінчатися.

У пари є син Арсеній.

Скандали

У 2013-му році Ліна Верес і Олександр Лещенко повністю оголилися заради фотосесії. Таким чином хореографи вирішили показати в кадрі абсолютну єдність душ і тіл двох закоханих людей. Під час фотосесії пара танцювала.

Потім Олександр повідомив, що колись похвалиться цими знімками перед онуками.

Статок

Інформація про доходи Ліни Верес не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\27.06\Лина Верес.jpg


Країна
Україна
Соцмережі