Дата народження
23 серпня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Любов Непоп

Український дипломат. В. о. Представника України при Європейському Союзі (2015—2016). Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині (з 2016).

Дата народження:
23.08.1971 р.
Рідне місто:
Київ

У пресі не представлена докладна інформація про Любов Непоп. У її біографічних відомостях відсутня інформація про сім'ю, дитинство і юнацтво.

Після школи Любов Непоп вступила до КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Там вона навчалася на факультеті слов'янської філології.

Свою кар'єру Любов почала в 1996-му році. Їй пощастило відразу ж потрапити на дипломатичну роботу в Міністерство закордонних справ України. При цьому Любов Непоп не мала відповідної освіти. Її відразу ж призначили у відділ відносин з Європою і США. Любов стала відповідальною за зв'язки з Угорщиною. Уже через рік вона зайняла пост аташе, третього секретаря Посольства України в Угорщині.
Пізніше вона обіймала посади радників і секретарів, у тому числі в українському МЗС. Любов Непоп також працювала в Болгарії.

У 2015-му році Любов Непоп стала виконуючою обов'язки представника України в ЄС.
У тому ж році Непоп стала послом України в Угорщині. Через рік вона увійшла в Дунайську комісію.

Особисте життя

Любов Непоп приховує відомості про своє особисте життя. У пресі також не представлена інформація про її романтичні пригоди.

Скандали

У 2018-му році Любов Непоп викликала угорська влада, вимагаючи чи то вибачень, то чи виправдань. Причиною обурення уряду Угорщини послужила діяльність сайту «Миротворець». Угорські чиновники і журналісти вже встигли прозвати цю організацію екстремістського.

Напередодні сайт «Миротворець» опублікував список чиновників Закарпатської області, які мають угорські паспорти. Штука в тому, що в Україні заборонене подвійне громадянство. У цьому ж зв'язку на сайті Верховної Ради з'явилася петиція, яка закликає депортувати в Угорщину українців з угорським громадянством.
На думку офіційного Будапешта, українці гноблять права своїх співвітчизників з угорськими коренями.

Про що вдалося домовитися Любові Непоп — преса замовчує.

Статок

Згідно з даними з декларації за 2017-й рік, загальна зарплата Любові Непоп становить 209023 грн. 1396142 грн склали відрядження.
Український дипломат вважає за краще зберігати гроші в західних банках. На її рахунках зберігаються 9281 EUR, 25637 USD і 158 796 в угорських форинтах. Готівкою Любов зберігає 55000 EUR та 35000 USD.

Непоп володіє двома квартирами в Києві. Вона катається на автомобілі «Hyundai IX35».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\18-22\19.02\Любовь Непоп.jpg


Дата народження
23 серпня 1971
Країна
Україна
Соцмережі