Дата народження
31 березня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Людмила Гасан

Гасан Людмила Миколаївна: депутат Харківської обласної ради, яку запідозрили у земельних аферах

Гасан Людмила Миколаївна — у Харківській обласній раді очолює комісію з питань спільної власності територіальних громад та, за повідомленнями харківських антикорупціонерів, замішана у земельних аферах.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Людмила Миколаївна Гасан народилася 31 березня 1971 року у селі Цупівка Харківської області.

Освіта

Людмила має два дипломи про вищу освіту. У 1998 році вона отримала диплом філолога (Харківський державний університет), а у 2009 році стала дипломованим юристом (Харківський національний університет внутрішніх справ).

Сім’я

Людмила Гасан перебуває у шлюбі. Чоловіка звуть Ігор Цупило (1974 року народження). З 2008 по 2010 рік він обіймав посаду першого заступника голови Дергачівської районної державної адміністрації.

Олександр був помічником голови обласної ради. У сьомому (2012-2014) і восьмому (2014-2019) скликаннях Верховної Ради на громадських засадах був помічником народного депутата Володимира Кацуби.

З червня 2018 по квітень 2019 року Цупило працював першим заступником голови Харківської районної державної адміністрації.

У Людмили є дочка Дарина та син Ярослав.

Кар'єра

Протягом семи років Гасан працювала у 2-й середній школі міста Дергачі (Харківська область). З 1990 по 1997 рік була вчителем початкових класів.

У 1997 році Людмила влаштувалася працювати у Харківський зооветеринарний інститут. Три роки Гасан була бібліотекарем, а потім протягом дев'яти років — помічником ректора.

З 1 лютого 2008 року паралельно з основною роботою на посаді юриста Людмила працювала у комунальному підприємстві технічної інвентаризації "Інвенрос".

У вересні 2016 року Людмила зареєструвалася як фізична особа-підприємець. Основний вид діяльності — діяльність туристичних агентств.

У 2010 році Гасан успішно балотувалася у Малоданилівську селищну раду (Дергачівський район) від Партії регіонів. Тоді ж вона стала секретарем селищної ради. Через п'ять років уже від партії "Відродження" Людмила була обрана до Харківської облради.

Депутат є головою постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області. Людмила входить до депутатської групи "Єдність та розвиток Харківщини".

Компромат

Як повідомляє Харківський антикорупційний центр, у серпні 2018 року Малоданилівська об'єднана територіальна громада прийняла у комунальну власність земельні ділянки сільгосппризначення.

Уже через кілька днів голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков своїм розпорядженням змінює цільове призначення тринадцяти земельних ділянок, які виділялися під особисте селянське господарство на індивідуальне садівництво.

Три з тринадцяти земельних ділянок, які змінили цільове призначення, належать депутату облради Людмилі Гасан. Їх загальна площа становить 3.9 га. Всі ділянки розташовані на території селища Мала Данилівка недалеко від річки Лозовеньки.

У ХАЦ відзначають, що було змінено не просто “цільове призначення ділянок, а фактично дозволено будівництво котеджів”. Зроблено це було без дозволу ОТГ. 

"Очевидно, що ці дільниці не було передано, а бенефіціарами цього рішення стали нардеп Володимир Кацуба та депутат облради Людмила Гасан, які і змінили призначення своїх ділянок".

Крім того, Харківські антикорупціонери виявили, що нардеп Кацуба, продав за п'ять мільйонів гривень свій бізнес (ТОВ "Павлівград ДТ”, ВАТ "Бетонікс", ТОВ "Дергачівське заводоуправління") родичці чоловіка Людмили Гасан — Наталії Цупило. У ХАЦ припустили, що "бізнес був не проданий, а переписаний на довірених осіб".

Декларація

У березні 2019 року Людмила Гасан опублікувала електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат Харківської обласної ради володіє шістьма земельними ділянками (два у Дергачах та чотири у Малій Данилівці) у Харківській області. У селищі Мала Данилівка Людмила має квартиру (33,97 кв.м.).

Чоловік депутатки також власник двох земельних ділянок в Малій Данилівці. Там же знаходиться квартира (70,5 кв.м.), на яку він має право безкоштовного користування. Нерухомість оформлена на Наталю Цупило.

На правах довіреності Гасан користується автомобілем Peugeot 4008 2012 року випуску. Ігор Цупило володіє автомобілями Hyundai Sonata 2010 року випуску та ЗАЗ 110558-44 2008 року випуску.

Дохід Людмили у 2018 році від зайняття підприємницькою діяльністю склав 418,7 тисячі гривень. Зарплата чоловіка за чотири місяці у Харківській районній державній адміністрації склала 96,6 тисячі гривень.

На банківських рахунках у депутата облради зберігається 103,8 тисячі гривень. У Олександра - 6,7 тисячі гривень. Готівкою Цупило задекларував 5 тисяч доларів та 15 тисяч гривень. Чоловік депутатки облради позичив третім особам 26 тисяч доларів.

Посилання

Facebook

Дата народження
31 березня 1971
Країна
Україна
Соцмережі