Дата народження
20 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі
803

Людмила Кіченок

Українська тенісистка; переможниця двох турнірів WTA в парному розряді; півфіналістка одного юніорського турніру Великого шолома в парному розряді.

Біографія

Людмила Кіченок - українська тенісистка. Народилася в 1992 році в Дніпропетровську. Має сестру-близнюка - Надію. Разом родички виступають на змаганнях у парній категорії. З дитячих років займається тенісом. У підліткові роки переходить в професійний спорт. Тренується під керівництвом тренера Петера Фрейліха.

Кар'єра

Людмила Кіченок починає виступати на міжнародних змаганнях в 2009 році. Уже в 2010 році спортсменка стала відома в колах любителів тенісу. Так, Людмила Кіченок пробилася в півфінал одного з найпрестижніших турнірів Великого Шолома - відкритого чемпіонату Франції.

За час професійної кар'єри двічі стає переможницею турнірів найпрестижнішої серії WTA. Також Людмила Кіченок разом з сестрою перемагала на таких престижних змаганнях, як Shenzhen Open і Brasil Tennis Cup 2016.

Досягнення

Людмила Кіченок - одна з найбільш успішних тенісисток сучасної України. У 2018 році зайняла 35 місце в рейтингу найсильніших спортсменок сучасного тенісу. Переможниця турнірів серії WTA і півфіналістка Ролланд Гарроса. Чвертьфіналістка Відкритого Чемпіонату США.

Чутки і скандали

Людмилу Кіченок звинувачують у відсутності патріотизму. Критики тенісистки заявляють, що одна з найбільш успішних спортсменок країни не висловлює свою політичну позицію в меркантильних цілях. Користувачі в соціальних мережах звинувачують сестер Кіченок у продажі інтересів країни заради участі в престижних тенісних турнірах на території РФ.

Великий скандал Людмила Кіченок спровокувала, коли відмовилася грати в парі зі своєю сестрою Надією. У спортивних колах ходять чутки, що за час змагань сестри зненавиділи одна одну і не можуть не тільки тренуватися, але навіть нормально спілкуватися.

Статки і джерела доходів

Людмила Кіченок - забезпечена спортсменка. За час своєї професійної кар'єри вона заробила понад 700 тисяч доларів в якості призових. Також має спонсорські контракти, які приносять їй кілька десятків тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Людмила Кіченок незаміжня. Спортсменка витрачає майже весь свій час на тренування і не має можливості будувати особисте життя.

Фото і відео

Дата народження
20 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі