Дата народження
09 лютого 1940
Країна
Росія
Соцмережі

Людмила Себова

Себова Людмила Гаврилівна: депутат Одеської міської ради, яка підтримує Путіна

Себова Людмила Гаврилівна - одеський політик із російським корінням, яка за час своєї діяльності змінила декілька політичних угрупувань, починаючи з “Партії регіонів” і закінчуючи партією “Довіряй ділам”. Була звинувачена у підтримці Путіна та його міністра закордонних справ.

Біографія

Даних про біографію Людмили Себової небагато. Відомо, що вона народилася 9 лютого 1940 року в Росії (м. Орськ, Оренбурзька область).

Сім'я

Заміжня, разом з чоловіком виховала сина (за даними деяких джерел - двох дітей). 

Син Себов Денис Михайлович (1976 р.н.) працює лікарем-кардіологом, а також головним позаштатним кардіологом в Департаменті охорони здоров'я Одеської міської ради. 

Його фото та досягненнями жінка час від часу ділиться на особистій сторінці у мережі Фейсбук

Освіта

Вищу освіту Людмила Гаврилівна здобула в Одеському національному державному університеті ім. Мечникова, який закінчила у 1966 році.

Кар'єра

Професійна діяльність

На початку своєї трудової діяльності (з 1966 по 1970 рік) Себова працювала шкільним вчителем української та російської мов в одному з селищ Одеської області. 

У 1971-му очолила районний комітет профспілки працівників освіти Ленінського району в Одесі. Разом з цим протягом 6 років працювала вчителем в одеській міській школі №66. 

Згодом отримала посаду директора школи № 17, а через декілька років стала завідувачкою управління освіти. 

Близько восьми років (з 1984-го) працювала заступником голови управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації. 

У 1992 році стала директором навчально-виховного комплексу “Морський ліцей - ЗОШ № 24 І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради Одеської області.

Громадська та політична діяльність

Політикою Людмила Себова почала займатися з кінця 70-х років. У 1977-му була обрана депутатом Ленінської (Суворовської) ради народних депутатів. 

У 1994-му виграла міські вибори та вперше стала депутатом Одеської облради. У 2002-му пройшла до Одеської міської ради вже від “Партії регіонів”.

У 2010-му балотувалася до Одеської міської ради 6-го скликання від ВПО “Жінки за майбутнє”, однак невдало.

У 2015 році вдруге стала депутатом Одеської міської ради, куди пройшла від партії “Довіряй ділам”, членом якої є донині. В раді працює в постійній комісії з питань соціальної політики та праці. 

Нагороджена почесними відзнаками за педагогічну та громадську діяльність.

Компромат

У листопаді 2015 року Людмила Гаврилівна була розкритикована журналістами за публічну підтримку президента Росії Путіна та міністра закордонних справ РФ Лаврова у соціальній мережі “Однокласники”, де 75-річна жінка поставила “лайк” політичному шоу “Ми за Путіна”. 

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2018 рік, Себова володіє квартирою площею 65,7 кв.м та гаражем в Одесі, а також земельною ділянкою на 500 кв.м в Лиманському районі, на якій будує дачний будинок, та куренем для зберігання човна. 

На її чоловіка оформлений автомобіль Nissan Almera Classic 2007 р.в. та човен 1981 р.в.

Дохід Людмили Гаврилівни у 2018 році склав майже 264 тисячі гривень. Також вона задекларувала дохід чоловіка - 133 900 гривень. 

Дата народження
09 лютого 1940
Країна
Росія
Соцмережі