Дата народження
08 березня 1990
Країна
Україна
Соцмережі
271

Макс Барських

Співак, автор пісень

Дата народження: 08.03.1990 р.

Рідне місто: Херсон

Справжнє ім'я співака Бортник Микола Миколайович.

Поп-кумир народився в небагатій родині. Щоб прожити, юному Колі доводилося підробляти на різних спеціальностях. Він був барменом, а також продавцем косметики від «Avon».

Майбутній співак закінчив Херсонський Таврійський ліцей мистецтв за спеціальністю художник. Після Макс Барських переїхав до Києва. Там він вступив до академії естрадно-циркового мистецтва на факультет естрадного вокалу.

У 2008-му році Макс Барських успішно проходить кастинг проекту «Фабрика зірок».

20-го грудня 2009-го року відбулася презентація дебютного альбому «1: Max Barskih». У 2010-му році Макс Барських отримує головну чоловічу роль в мюзиклі «Мадемуазель Живаго». Його персонаж - російський солдат, закоханий у французьку даму, роль якої виконала Лара Фабіан.

Через рік співак презентує перший в СНД 3D-кліп на пісню «Lost In Love / Втрачаю тебе».

У 2012-му році Макс Барських брав участь в хоррор-мюзиклі «Z.Dance».

Зараз раніше скромний артист висуває не найскромніші вимоги для організаторів його концертів. Обов'язковим пунктом його райдера служить машина з двоспальним ліжком. Крім того, артисту неодмінно потрібні чорний маркер на водній основі та 10 аркушів формату А4. Друге і третє необхідні, щоб співак склав програму для музикантів.

Особисте життя

Знаменитої пасією Макса Барських була Свєта Лобода. Але роман зі співачкою виявився неблагополучним.

З чуток, наступним коханням Макса виявилася його давня подруга Міша Романова, екс-учасниця тріо «ВІА Гра». З нею Макс познайомився ще в студентські роки. У компанії подруги він частенько відпочивав в нічних клубах Києва. Все ж співак заперечує роман з Мішею.

Скандали

Зйомки одного з кліпів Макса Барських проходили в Кенії. Знімальну групу помітили місцеві жителі і вирішили прогнати білих прибульців. Для цього вони озброїлися камінням і почали кидати його в непроханих гостей. На пам'ять про цей інцидент залишилося кілька фотознімків. Пізніше вони були продані на аукціоні для збору коштів на лікування хворих дітей.

У 2017 році під час виступу на церемонії нагородження «Муз-ТВ» Макс Барських несподівано поцілував Світлану Лободу, з якої співав у дуеті. Це викликало недоброзичливу реакцію вокалістки.

Діяльність артиста в Росії викликає негативну реакцію серед деяких слухачів з України.

Статок

У 2017-му році прибуток Макса Барських потроївся в порівнянні з 2016-им роком. Дохід артиста склав 900 тис. USD.

Дата народження
08 березня 1990
Країна
Україна
Соцмережі