Дата народження
17 січня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
1064

Максим Чмерковськй

Танцюрист, хореограф, телеведучий

Дата народження: 17.01.1980 р.

Рідне місто: Одеса

Танцювати Максим почав в 4 роки. З того часу почався шлях до його професійної кар'єри. Коли хлопчикові виповнилося 14 років, його сім'я переїхала в США на заробітки. В Америці Чмерковські переживали аж ніяк не найкращі часи. Фінансові труднощі загострював мовний бар'єр. Але Максим не кидав танці.

Одного разу в його долі стався переломний момент. Катаючись на лижах, Макс впав і зламав ногу. Перелом був дуже складним, хлопцеві наклали металеву пластину. Максиму довелося кілька місяців провести в лікарні. Медики констатували, що Максим буде кульгати все життя. Лікарі забороняли йому повертатися в хореографію, але завзятий танцівник не послухався їх. Відразу після одужання Максим Чмерковський відправився на танцювальний конкурс. У подальшому він став учасником і переможцем багатьох танцювальних змагань. Зокрема, Максим Чмерковський став чемпіоном світу з латинських танців.

Популярність до Максима прийшла після участі в американському талант-шоу «Танці з зірками» («Dancing With The Stars»). Тоді його партнеркою стала актриса, модель і співачка - Тіа Каррере. Протанцювавши разом, ця пара посіла 6-е місце. Такий результат не задовольнив Максима. Він спробував свої сили в ряді сезонів. Його партнерками були Уїлла Форд, Мелані Браун, Бренді Норвуд, Мелісса Гілберт і багато інших. Найкращого результату Максим досяг в 18-му сезоні шоу. Разом з фігуристкою Меріл Девіс він зайняв перше місце.

Максим Чмерковський відкрив 4 студії танців в США. Він також є одним із засновників і керівників компанії «Dance Team USA». Вона являє собою некомерційну організацію, яка займається залученням і навчанням любителів танцювального спорту. За допомогою ще однієї своєї компанії «Maksim Chmerkovskiy Productions» знаменитий танцюрист організовує виступи своїх підопічних в різних країнах світу.

Американський танцюрист українського походження визнаний одним з найкрасивіших чоловіків світу. Максим Чмерковський також вважався завидним холостяком.

Говорячи про холостяків, варто відзначити, що в 2011-му році танцюрист брав участь в українському телешоу «Холостяк». На цьому проекті йому не пощастило знайти свою любов. Як зазначає сам Максим, раніше йому пропонували взяти участь в подібній американської телепередачі, але він відмовлявся. Максим Чмерковський повідомляє, що живе в Нью-Джерсі, але вважає себе одеситом.

У 2011-му році зоряний танцюрист став ведучим трьох сезонів телешоу «Куб».

Особисте життя

Протягом тривалого часу Максим був заручений з українською мігранткою Кариною Смірнофф. Але ці стосунки не отримали розвитку. У 2012-му році Макс почав зустрічатися з танцівницею Петою Маргатройд. Пара періодично розривала свої стосунки, а пізніше відновлювала їх. У періоди розлуки Максим Чмерковський заводив відносини з іншими жінками. Однією з проміжних пасій танцюриста була модель Кейт Аптон. З чуток, Макс також перебував у романі з Джей Ло, але ці плітки залишилися непідтвердженими.

Все ж Макс віддав перевагу Петі.

4-го січня 2017-го року у пари народився син Шей Александер.

8-го липня 2017-го року Макс і Пета одружилися. Свято пройшло в замку Oheka Castle, розташованому на острові Лонг-Айленд.

Статок

Інформація про прибутки пресі не відома.

Дата народження
17 січня 1980
Країна
Україна
Соцмережі