Дата народження
09 травня 1980
Країна
Україна

Максим Киричук

Біографія

Максим Юрійович Киричук - уродженець Львова, 1980-го року народження. Батьки - з Рівненщини та Тернопільщини, пізніше переїхали до Львова. Навчався майбутній прокурор в рідному місті в національному університеті ім. І. Франка на юридичному факультеті.

Кар'єра

В прокуратуру Львівської області пішов працювати в 2002-му році.

У 2011-му був переведений до Київської області, де став керівником, а пізніше - прокурором слідчого відділу.

Через деякий час став прокурором Закарпатської області, де керував міліцейським відділом, був природоохоронним прокурором, а також прокурором Тячівського району.

У січні 2015 переведений в Генпрокуратуру України, де призначений на посаду старшого слідчого, займаючись особливо важливими справами. Уже через кілька місяців Киричук стає прокурором у відділі корупційних злочинів. Займається розслідуванням особливо важливих злочинів, скоєних співробітниками прокуратури.

У липні 2016- го стає прокурором Волинської області, а через 2 роки (в 2018-м) - прокурором Київської області.

Чутки і скандали

У лютому 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Максим Киричук (на той час прокурор Київщини) за січень отримав зарплату в розмірі майже 180 000 гривен. І це при тому, що його оклад становив 7000 гривень. Решту грошей було видано в якості премії і дивідендів.

Статки і джерела доходів

У 2014 році Киричук задекларував дохід на суму майже 148 тисяч гривень, а дохід його дружини - 18 000 гривень. Також прокурор на той час володів двома квартирами (79 і 82 кв.м.). Згідно з декларацією, ні одного автомобіля на Максима Киричука не зареєстровано, а ось на його дружину зареєстровано аж два - Kia Picanto і Honda CR-V. На Хонді і їздить її чоловік.

Особисте життя і сім'я

Максим Юрійович одружений, має двох дітей.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=maSSOx7t8o0

Дата народження
09 травня 1980
Країна
Україна